מכשול סלובני

מאריבור הסלובנית יוצאת לסקוטלנד בכדי לפגוש את ריינג'רס. צפוי לנו משחק מרתק בו הביתיות תשחק תפקיד מרכזי. האם זה יספיק למארחת בשביל ניצחון?

יום חמישי 09 אוגוסט 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 185 בטופס בין ריינג'רס למאריבור במסגרת המשחק הראשון בסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון אייברוקס. (שעת סגירה 21:44).

ריינג'רס הסקוטית מגיעה למשחק הזה אחרי שפתחה את הליגה עם תיקו 1:1 מול אברדין. באירופה היא אחרי שני סיבובים כאשר חלפה בסיבוב הראשון מעל שאקופי המקדונית ולאחר מכן מול אוסייק הקרואטית. את שני הסיבובים האלו היא עברה בקושי רב וספגה שער אחד במהלכם כשהיא כבשה ארבעה. הסקוטים, ששיחקו סיבוב אחד בשנה שעברה והודחו מול אותה מאריבור, לא שיחקו באירופה שש שנים אחרי המשבר הכלכלי שפקד את המועדון.

היא תפגוש הערב את מאריבור הסלובנית שפתחה את הליגה עם שני ניצחונות ותיקו. היא מגיעה למשחק הזה במומנטום טוב לאחר ניצחון 2:5 בליגה מול אלומיני זאת אחרי שהדיחה את צ'יקורה הגיאורגית עם 0:2 בסיכום שני המשחקים. קודם לכן חלפה מעל פרטיזן טיראנה האלבנית עם 0:1 בחוץ ו-0:2 בבית. סגנית אלופת סלובניה שיחקה בליגה האירופית לפני שנתיים וגם לפני ארבע שנים.

מאריבור זו קבוצה שיכולה לעשות לא מעט צרות. ריינג'רס בביתה בהחלט קבוצה מצוינת ולדעתנו היא תעשה את המוטל עליה. היא צריכה לצאת עם תוצאה טובה לגומלין בסלובניה שם לא יהיה לה קל. אנחנו נמהר על ניצחון ביתי של ריינג'רס בהפרש של שער.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.65.

תגובות

טלספורט בפייסבוק