בשיאה

סיריוס טיפסה מעל לקו האדום אחרי רצף משחקים נהדר. השבוע היא תתארח אצל גטבורג אותה פגשה רק לפני שבועיים. איך זה יגמר הפעם?

יום שישי 10 אוגוסט 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 37 בטופס בין גטבורג לסיריוס במסגרת המחזור ה-17 בליגה השבדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון גמלה. (שעת סגירה 19:59).

גטבורג מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם 19 נקודות, יתרון שש מעל לקו האדום. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד חוץ 2:1 לקלמאר השמינית זאת אחרי ניצחון ביתי 1:2 על ברומפויקרנה שנמצאת מתחת לקו האדום. הקבוצה ברצף של ניצחון והפסד מאז שחזרה מהפגרה כך שלפחות מהבחינה הזאת יכולה להיות אופטימית. היא עדיין לא סיימה העונה בתיקו בבית כשניצחה ארבעה משמונת משחקיה שם.

יריבתה במשחק הזה תהיה סיריוס אשר מדורגת במקום ה-13 בטבלה עם 14 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה ניצחונות רצופים - 0:1 על ברומפויקרנה, 2:3 על גטבורג ו-1:3 על דלקורד האחרונה. גם היא לא עשתה תיקו העונה בחוץ כשניצחה שלושה משחקים משמונה שקיימה.

כפי שציינתי בסיבוב הקודם סיריוס ניצחה 2:3 בביתה את גטבורג וזה קרה לפני שבועיים. הן נפגשו גם בגביע בחודש מרץ אז המשחק בסיריוס הסתיים בתיקו 2:2.

גטבורג במגרשה הביתי תיראה אחרת והיא פייבוריטית כאן. הסגל שלה עולה על זה של סיריוס ואנחנו מאמינים שהאורחת תיעצר במחזור הזה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.55.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק