בין לבין

מאלמו רוצה להגיע למשחק הגומלין בהונגריה בתחושה טובה. היא תפגוש בחוץ את הקבוצה החלשה בליגה במטרה לחזור עם כל הקופה הביתה. איך זה יגמר?

יום שישי 10 אוגוסט 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 36 בטופס בין דלקורד למאלמו במסגרת המחזור ה-16 בליגה השבדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון העירוני בגבאלה. (שעת סגירה 19:59).

דלקורד מדורגת במקום ה-16 והאחרון בטבלת הליגה עם 9 נקודות, מרחק חמש מחוף מבטחים. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה הפסדים רצופים, שניים מהם היו לקבוצות שנמצאות מתחתי לקו האדום. במחזור הקודם נכנעה בחוץ 2:1 לברומפויקרנה שנמצאת במקום ה-14. היא הפסידה שלוש פעמים בשבעת משחקי הבית שלה העונה עד כה.

יריבתה במשחק הזה תהיה האלופה, מאלמו, אשר נמצאת רק במקום השישי עם 25 נקודות. היא רחוקה 11 נקודות מהמוליכה כשהיא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו ביתי עם וידאטון במסגרת ליגת האלופות. קודם לכן ניצחה בליגה 1:2 את נורקופינג בבית ובכך רשמה ניצחון שני רצוף לראשונה העונה. בחוץ היא ניצחה את שני משחקיה האחרון אך הפסידה בארבעה רצופים קודם לכן.

בשני המפגשים שהתקיימו בין הקבוצות העונה ניצחה מאלמו אחד במסגרת הגביע. בליגה לפני חודשיים וחצי המשחק במאלמו הסתיים בתיקו 1:1 מפתיע.

הפעם זה יראה אחרתת כי מאלמו נמצאת בתקופה יותר טובה. היא אמנם עם הראש במשחק הגומלין מול ההונגרים בליגת האלופות אך קבוצה ברמה של דלקורד גם הרכב משני חייב לנצח.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.30.

תגובות

טלספורט בפייסבוק