המסע מתחיל

הליגה הצרפתית גם היא יוצאת לדרך בסוף השבוע הזה. המשחק שיפתח את העונה יפגיש את מארסיי וטולוז. האם נקבל כאן הפתעה?

יום שישי 10 אוגוסט 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 91 בטופס בין מארסיי לטולוז במסגרת המחזור ה-1 בליגה הצרפתית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון הולודרום. (שעת סגירה 21:44).

מארסיי סיימה את העונה שעברה במקום הרביעי עם 22 ניצחונות, 11 תיקו ו-5 הפסדים. בביתה רשמה 12 ניצחונות כשהפסידה רק פעמיים. הקבוצה לא הרשימה במיוחד במשחקי ההכנה שלה כאשר הפסידה לבטיס, סט. אטיין בורנמות' , סיימה בתיקו עם ספורטינג ליסבון וויאריאל וניצחה את נאנט 1:2.

יריבתה במשחק הזה תהיה טולוז אשר סיימה את העונה שעברה במקום ה-18 וניצלה מירידה רק אחרי שניצחה בפלייאוף ההישרדות את אז'קסיו. בחוץ השיגה שני ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושניים עשר הפסדים. במשחקי ההכנה שלה לעונה הנוכחית רשמה ניצחונות על אז'קסיו ווילפרנצ'ה כאשר סיימה בתיקו עם נים והובסה 4:1 לקריסטל פאלאס ביום ראשון.

בעונה שעברה מארסיי ניצחה את שני המפגשים שלה מול טולוז. היא לא הפסידה לה בליגה ממרץ 2012 ונראה שהיא שולטת די בקלות במפגשים האלה.

קשה לנו להתווכח עם הסטטיסטיקה ואנחנו מתכוונים ללכת כאן עם קבוצת הבית. מארסיי קבוצה יותר חזקה מטולוז ולעיני הקהל שלה היא תפתח את העונה עם שלוש נקודות.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.25.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק