קרב צעיר

סטפנוס טסיציפאס יפגוש את דניל מדבדב למשחק מרתק בין שניים מהכוכבים העולים בסבב העולמי. הרוסי ניצחה את היווני בעבר, אם כי טסיציפאס מגיע למפגש בכושר טוב מאוד

יום רביעי 29 אוגוסט 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 11 בטופס בין דניל מדבדב לבין סטפנוס טסיציפאס במסגרת הסיבוב השני ב-US OPEN. המשחק ניתן להימור סינגל.

טסיציפאס היווני מדורג כבר במקום ה-15 בדירוג העולמי כשהוא בן 20 בלבד, וזהו גם דירוגו הגבוה ביותר. מנגד, מדבדב הרוסי בן 22 מדורג במקום ה-36, כשגם לו זהו הדירוג הגבוה ביותר. טסיציפאס עבר בסיבוב הראשון את טומי רוברדו הספרדי, שעלה אומנם מהמוקדמות, אך מדובר באחד משחקני הטניס הוותיקים והיותר טובים בטניס העולמי. מדבדב, מצידו, עבר את בן ארצו יבגני דונסקוי.

גובהו של טסיציפאס הוא 1.93 מ', הוא שחקן מאוד מגוון, ונחשב בעיני רבים לאחד הכשרונות העולים בטניס העולמי. מומחים בספורט מנבאים לו כניסה לעשיריה הראשונה בשנה הקרובה, כשבארסנל שלו חבטות כף וגב יד אדירות.

מדבדב מתנשא ל-1.98 מ' והוא בעל הגשות חזקות. הוא שחקן מצוין, צעיר ונמרץ, אך הוא עלול להתקל במשוכה גבוהה מאוד מול היווני. טסיציפאס מצוי בכושר שיא, אולי הכושר הטוב ביותר שלו מתחילת הקריירה הקצרה שלו, אך כבר השנה הספיק לנצח כמה וכמה טניסאים מהטובים בעולם.

פעם אחת בלבד נפגשו שני הטניסאים הללו, זה קרה בתחילת השנה, אז ניצח מדבדב בטורניר מיאמי, גם כן על משטח קשה. טסיציפאס בן למשפחת טניס, והוא עשוי להיות הפתעת התחרות, מדבדב צפוי לתת פייט ראוי במה שאמור ליות קרב עיקש בין שני טניסאים מוכשרים, אך היווני, שנראה טוב יותר לאחרונה, אמור לנצח פה.

ההימור שלנו הוא ספטנוס טסיציפאס ניצחון ביחס של 1.5 סינגל. ר"ב לתפיסת ההימור 6.5\10. (65 אחוזים).

המלצות נוספות אפשר למצוא באתר באפליקציה של TELESPORT

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק