לתקן את הרושם

מרין צ'יליץ' יפגוש את דייויד גופן בשמינית גמר ה-US OPEN במטרה לעלות לשלב הבא ולמחוק את הטורניר הרע ששניהם עברו באותו מקום אשתקד. מי ימשיך הלאה?

יום שני 03 ספטמבר 2018
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 4 בטופס בין מרין צ'יליץ' לבין דייויד גופין עם יתרון של 4.5 משחקונים. המשחק הוא במסגרת שמינית גמר אליפות ארצות הברית הפתוחה והוא ניתן להימור סינגל.

צ'יליץ' הקרואטי מדורג שביעי בעולם, ולפני כן דורג שנתיים ברציפות שישי בעולם. עם זאת, הוא יכול לטפס לרביעייה הראשונה באם יעפיל לחצי הגמר. צ'יליץ', אשר זכתה ב-US OPEN ב-2014, הודח אשתקד כבר בסיבוב השלישי וינסה לתקן את הרושם.

גופין הבלגי מדורג עשירי בעולם, כאשר בשנה שעברה היה כבר שביעי בדירוג העולמי. אשתקד הודח הבלגי כבר בסיבוב השני בתחרות וגם הוא ינסה להשתפר פה אחרי שנה לא טובה.

צ'יליץ' נמצא באחת העונות היותר טובות שלו, כאשר מוקדם יותר העונה קטף טורניר יוקרתי בלונדון מסדרת ה-ATP 1000, כשניצח בגמר את נובאק דג'וקוביץ'. בדרך לשמינית הגמר צ'יליץ' הציג רמה גבוהה ונראה בטוח בעצמו, גופין הבלגי לא זכה בשום תואר העונה, אם כי גם הוא נראה מצוין בדרך לשמינית הגמר.

בשני המפגשים האחרונים היה זה הקרואטי שניצח את הבלגי, אך לפני כן גופין ניצח שלוש פעמים. צ'יליץ' בשנתיים האחרונות הצליח לשים חותם גדול בטניס העולמי עם מספר הופעות בגמרי גראנד סלאמים הגדולים, נשקו העיקרי של צ'יליץ' זהו כמובן הסרב האדיר שלו , אך בשונה ממספר טניסאים גבוהים שמשתמשים בסרב שלהם כנשק העיקרי, צ'יליץ' גם שחקן מגוון עם חבטות גב וכף יד מהטובות בטניס העולמי. גופין הבלגי צפוי להתקשות.

ההימור שלנו הוא צ'יליץ'-4.5 - ר"ב 5.5 \10

המלצות נוספות ניתן לקבל באתר ובאפליקציה של TELESPORT.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק