עיניים לחצי

חואן מרטין דל פוטרו יפגוש את ג'ון איסנר ברבע גמר ה-US OPEN. הארגנטינאי טייל בדרך לרבע, בעוד איסנר התקשה. עם זאת, לאמריקאי יש יתרון ביתיות בו יש להתחשב

יום שלישי 04 ספטמבר 2018
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 1 בטופס בין חואן מרטין דל פוטרו לבין ג'ון איסנר, עם יתרון 4.5 משחקונים, במסגרת רבע גמר ה-US OPEN. המשחק ניתן להימור סינגל.

דל פוטרו הארגנטינאי מדורג במקום השלישי בדירוג העולמי, ואחרי שעבר כמה וכמה פציעות בשנים האחרונות, נראה שוב דלפו בשיאו. הוא זכה ב-USP ב2009,ו אשתקד נוצח בחצי הגמר על ידי רפאל נדאל שזכה בתחרות. דלפו העפיל לרבע הגמר בסטייל כשלא שמט אפילו מערכה אחת.

ג'ון איסנר מדורג 11 בדירוג העולמי ולמרות גילו היחסית מבוגר (33), הוא בעיצומה של הפריצה הגדולה שלו בדירוג העולמי עם עונה מצוינת, בה זכה כבר בשני תחרויות גדולות. איסנר הודח אשתקד כבר בסיבוב השלישי וכעת בשל העפלתו לרבע הגמר צפוי להתקדם בדירוג העולמי ולהכנס לעשיריה הראשונה.

המפגש האחרון בין איסנר לדלפו התקיים בדיוק באותו שלב רבע גמר ברולאן גארוס, שם הייתה ידו על העליונה של הארגנטינאי, אך לפני כן, היה זה איסנר שעצר את הדהירה של דלפו עם ניצחון בחצי גמר טורניר מיאמי הגדול בו זכה איסנר.

בעוד דלפו העפיל בסטייל ובקלילות לרבע הגמר, איסנר עבד קשה מאד בשמינית כשניצח את ראוניץ' הקנדי בחמש מערכות. יחד עם זאת, איסנר בדיוק כמו דלפו מצוי גם הוא בשיא הכושר והיכולת שלו גם בתחרות וגם מתחילת העונה. איסנר, אגב, יהנה מיתרון ביתיות מובהק.

למרות שדלפו פייבוריט ביחסי ההימורים, יש ביכולתו של איסנר להקשות מאד על דלפו, הנשק העיקרי של איסנר כמובן הוא הסרב האדיר שלו המגיע ל-235 קמ"ש בממוצע לסרב (מקום ראשון בעולם בעוצמת הסרב). צפוי קרב עיקש בו איסנר יכול לכל הפחות לעמוד בליין.

ההימור שלנו הוא איסנר +4.5 ר"ב 6\10.

המלצות נוספות ניתן לקבל באתר ובאפליקציה של TELESPORT.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק