קפיצה קטנה

מקסיקו יוצאת למשחק חוץ אצל שכנתה מצפון במטרה לשחזר את שעשתה שם בפעם האחרונה. האם ארצות הברית תצליח לגבור עליה במשחק הרעים הזה?

יום שלישי 11 ספטמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 346 בטופס בין ארצות הברית למקסיקו במסגרת משחקי ידידות. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון ניסאן, ניו ג'רזי. (שעת סגירה 03:29).

נבחרת ארצות הברית, שלא שיחקה במונדיאל האחרון, ערכה מספר משחקי ידידות לפני המונדיאל ודי הרשימה בהם. היא הפסידה לאירלנד וסיימה בתיקו מול צרפת זאת אחרי שגברה במרץ האחרון על פרגוואי ובמאי על בוליביה. השבוע שיחקה הנבחרת מול זו של ברזיל, שהופיעה בסגל מצוין והפסידה לה בתוצאה 2:0 בבית.

יריבתה במשחק הזה תהיה נבחרת מקסיקו שמגיעה למשחק הזה אחרי שהובסה 4:1 לאורוגוואי לפני מספר ימים. הנבחרת שיחקה במונדיאל האחרון ופתחה נפלא עם שני ניצחונות מרשימים על גרמניה ודרום קוריאה. לאחר מכן היא הובסה לשבדיה והודחה בשמינית הגמר כשהפסידה לברזיל בתוצאה 2:0.

השתיים נפגשו במוקדמות המונדיאל האחרון כאשר מקסיקו ניצחה 2:1 בארצות הברית ובמשחק השני הן נפרדו בתיקו 1:1. בגביע הקונפדרציות האחרון ב-2015, נפרדו השתיים בתיקו והניצחון האחרון של האמריקאים על מקסיקו היה לפני שלוש שנים במשחק ידידות.

שתי הנבחרות בנו את הסגלים שלהם כמעט מחדש והרכיבו לא מעט שחקנים צעירים. הדבר הביא להפסדים שלהם בשבוע שעבר אך חייבים לציין שהאמריקאים נראו לא רע בחלק השני של המשחק. מדובר במשחק ביתי של ארצות הברית וצריך להתחשב בכך. אנחנו מאמינים שהיא לא תפסיד כאן ותוצאת תיקו הגיונית בהחלט.

ההימור שלנו X ביחס של 2.65.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק