עיניים לתואר

סיאטל יכולה לזכות באליפות ה-WNBA אם תנצח הלילה בוושינגטון. המארחת, שאיבדה יתרון גדול במשחק הקודם, תנסה לשמור על הביתיות ועל הסדרה בחיים

יום רביעי 12 ספטמבר 2018
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 165 בטופס בין וושינגטון מיסטיקס לבין סיאטל סטורם עם יתרון של 3.5 נקודות במסגרת גמר פלייאוף ה-WNBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

סיאטל מובילה 0:2 בסדרה לאחר שני נצחונות ביתיים, כאשר וושינגטון, אשר לה זאת הופעה ראשונה במעמד הגמר, לא הצליחה לגנוב את יתרון הבתיות מסיאטל ותנסה לצמק את הפער ולהשאיר את חלום האליפות חי וקיים. הפסד של וושינגטון וסיאטל תחגוג אליפות בווישנגטון על הראש של המארחת.

אחרי שוושינגטון הובסה במשחק הראשון בו לא הופיעו מרבית שחקניות הקבוצה למעט אריאל אטקינס שקלעה 23 נקודות, הצליחה וושינגטון לכפות משחק צמוד מאד במשחק השני בסיאטל כשהפעם לא רק אטקינס מספקת נקודות, אלא גם אלנה דלו וכריסטי טוליבר. יחד עם זאת, וושינגטון שוב סבלה מיום גרוע מחוץ לקשת, ואם במשחק הראשון עמדה על 13 אחוזים בלבד מהשלוש, במשחק השני וושינגטון עמדה על 0 מ 16 מהשלוש ! 0 אחוזים מהשלוש, אין ספק נתון שלמעשה פגע בה קשות.

סיאטל לא נשברה במשחק השני למרות שוושינגטון הובילה ברבע האחרון, ואצלה בלטו שוב בראינה סטויארט עם 25 נקודות, כמו כן גם 13 נקודות של ג'ויל לויד ו-9 נקודות של הישראלית אלישה קלארק.

לוושינגטון יש את הכלים והיכולת לנצח, כשלפני כן עברה בחצי הגמר קבוצה לא פחות טובה מסיאטל וזאת אטלנטה. עם זאת, וושינגטון אחרי ההפסד השני במשחק צמוד, עלולה להתקשות מול סיאטל, שכן להעלות את הרמה מחדש מאד קשה בעיקר בצד המנטלי, אחרי שמפסידים משחק צמוד לפני כן מול קבוצה חזקה.

וושינגטון הוציאה מאמץ רב במשחק השני וזה יפגע בה למרות הציפיות לנצח בבית. סיאטל מצידה יכולה לשחק יותר משוחררת בלי לחץ, כשהפעם היא בתפקיד האנדרדוג. אם וושינגטון תנצח, להערכתנו זה עלול לקרות במשחק צמוד מאד בסיום.

ההימור שלנו הוא על סיאטל +3.5

ר"ב 6.5\10

המלצות נוספות ניתן לקבל באתר ובאפליקציה של TELESPORT.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק