מחפשות ניצחון

אינטר טורקו ווי.פי.אס סופרות יחד כבר עשרה משחקים ללא ניצחון. כעת הן נפגשות למשחק מרכז טבלה מעניין בו הכול אפשרי. איך זה יסתיים?

יום חמישי 13 ספטמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 226 בטופס בין אינטר טורקו לוי.פי.אס במסגרת המחזור ה-27 בליגה הפינית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון וריטאס. (שעת סגירה 18:29).

אינטר טורקו מדורגת במקום השמיני בטבלה עם 31 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. שימו לב הקבוצה עם שני ניצחונות בלבד במהלך שבעת משחקי הבית האחרונים שלה.

יריבתה במשחק הזה תהיה וי.פי.אס, שאמנם מדורגת מעליה בליגה, אך היא בכושר רע יותר. היא לא ניצחה כבר שישה משחקים רצופים כאשר בארבעה סיימה בתיקו. היא רחוקה רק ארבע נקודות מהמקום השלישי שמוביל לאירופה בעונה הבאה והיא עדיין חולמת על כך. שימו לב שהקבוצה הפסידה רק פעם אחת במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה כאשר בשלושה מהם היא ניצחה.

הקבוצות נפגשו העונה כבר פעמיים. וי.פי.אס ניצחה בסיבוב הראשון 0:2 בבית ו-1:3 בסיבוב השני. גם בעונה שעברה ניצחה וי.פי.אס פעמיים מתוך ארבע מפגשים שהיו בין השתיים (משחק אחד בגביע).

וי.פי.אס אולי לא בכושר מלהיב בתקופה האחרונה אך הולך לה טוב מול אינטר טורקו. לא נופתע אם היא תנצח את המשחק הזה אך לדעתנו נקבל כאן חלוקת נקודות שווה בין הקבוצות.

ההימור שלנו X ביחס של 2.70.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק