קרב קצוות

האלופה פלנסבורג תפגוש את קבוצת התחתית איוולן, כשהיא אחרי דרבי מול קיל ולפני משחק חשוב מול נאנט. האם פלנסבורג תוריד את הרגל מהדוושה ותאפשר לאיוולן לעמוד בליין?

יום חמישי 13 ספטמבר 2018
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 269 בטופס בין פלנסבורג לבין איוולן, ביתרון של 7.5 שערים במסגרת הבונדסליגה הגרמנית. המשחק ניתן להימור סינגל.

האלופה פלנסבורג ממשיכה לעוד משחק בית לאחר ניצחון במחזור החולף על קיל בדרבי הגדול, איוולן ממשיכה מצידה לעוד משחק חוץ לאחר הפסד דחוק אצל מינדן במחזור שעבר. בעונה שעברה איוולן נחלצה מירידת ליגה בדקה התשעים הודות לניצחון בית במחזור הסיום על ארלנגן, כשהאלופה פלנסבורג ניצחה את איולן בבית ובחוץ אשתקד.

הולגר גלנדרוף, הגרמני הוותיק הבינלאומי לשעבר של פלנסבורג, ממשיך לספק יכולת גבוהה מאד מתחילת העונה, והמשיך גם מול קיל לתת עוד תפוקה מצוינת של שישה שערים, כאשר גם רסמוס שמידט וסווה לאסן, צמד הדנים המוכשרים, גם הם בכושר נהדר מתחילת העונה.

איוולן קבוצה צנועה עם אחד התקציבים הנמוכים העונה בבונדסליגה הגרמנית, וסביר להניח שגם העונה תאבק חזק כנגד ירידת ליגה. איוולן שיחקה רק שלושה משחקים מתחילת העונה ובכולם הפסידה. את שני משחקי החוץ הפסידה לברגישר ולמינדן, ואין לה כמעט שחקנים זרים, למעט הרוסי וולין אזד.

על פניו זהו משחק קל לפלנסבורג, אך עם זאת אחרי שפלנסבורג הוציאה את כל הארסנל שלה במחזור שעבר בדרבי הגדול מול קיל, ועצם העובדה שמצפה לפלנסבורג כבר בראשון הקרוב, משחק חוץ במחזור הראשון של ליגת האלופות מול נאנט הצרפתית בחוץ, ספק אם היא תתן הכל הערב.

איוולן לבטח תבקש להפתיע ולעשות משהו כשתשחק עם מוטיבציה גבוהה מהרגיל אצל האלופה, אך ספק גם אם זה יצליח. עם זאת, היא תוכל לעמוד בליין הגבוה של 7.5 נקודות.

ההימור שלנו הוא על איולן +7.5

ר"ב 6\10

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק