בחזרה לעניינים

שבוע משחקי הנבחרות הסתיים לו ואנחנו כבר מתמקדים במשחק שיפתח את המחזור בגרמניה. האם איינטרכט פרנקפורט תצליח לקחת נקודות במגרשה של ורוסיה דורטמונד?

יום שישי 14 ספטמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 167 בטופס בין בורוסיה דורטמונד לאיינטרכט פרנקפורט במסגרת המחזור ה-3 בליגה הגרמנית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך בזיגנל אידונה פארק. (שעת סגירה 21:29).

אחרי שני מחזורי ליגה, בורוסיה דורטמונד עם ארבע נקודות. במחזור האחרון סיימה בתיקו 1:1 אצל האנובר זאת אחרי פתיחה מוחצת עם 1:4 ביתי מול לייפציג. הקבוצה של לוסיאן פברה תחסר הערב את רפאל גררו ואומר טופראק הפצועים. במהלך הפגרה היא הביסה את אונסברוק בחוץ בתוצאה 0:6.

יריבתה במשחק הזה תהיה איינטרכט פרנקפורט שפתחה את העונה עם ניצחון בפרייבורג אך במחזור האחרון הפסידה בביתה 2:1 לורדר ברמן. הקבוצה תיאלץ להסתדר ללא קרלוס סאלסדוף טלאב טוואטחה וטימוטי צ'נדלר הפצועים כאשר יטרו ווילמס מושעה.

בעונה שעברה נפגשו השתיים שלוש פעמים. בגביע ניצחה דורטמונד 1:2 בחוץ ובליגה הן נפרדו בתיקו 2:2 בפרנקפורט ודורטמונד ניצחה בביתה 2:3 בסיבוב השני. בחמשת המפגשים האחרונים בין השתיים הובקעו לא פחות מ-19 שערים.

יש לנו הבטחה למשחק פורה גם הפעם ולדעתנו המארחת תיקח את כל הקופה. איינטרכט פרנקפורט תיאלץ לחפש נקודות במגרש אחר.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.25.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק