להתגבר על המכשול

נס ציונה תארח את אשדוד למשחק מעניין בחצי גמר גביע השופטים. המארחת התעסקה לאחרונה בבעיות קיומיות, בעוד האורחת נראתה לא רע. האם זה ישפיע?

יום שישי 14 ספטמבר 2018
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 58 בטופס בין נס ציונה לבין אשדוד במסגרת חצי גמר גביע איגוד השופטים הישראלי. לאשדוד יש יתרון של חצי שער במשחק שניתן להימור סינגל.

נס ציונה עברה את חולון ורחובות בדרך לחצי הגמר, בעוד אשדוד עברה את הפועל ר"ג ומכבי ראשון לציון, בצל פרשת העלאת מחירי הביטוחים לשחקנים באופן קיצוני, במה שאיים על המשך הפעילות של מספר קבוצות, ביניהן נס ציונה. לבסוף, הקבוצות עולות לשחק, אך סאגת מחירי ביטוחי השחקנים עלולה לדחות את פתיחת בליגה בעוד כשבועיים.

נס ציונה נראתה טוב לפני כן בשני הניצחונות על חולון ורחובות, כאשר הסרבי הבולט שלה מילוסביץ', ממשיך בעונתו הרביעית, ושוב הציג יכולת נהדרת. מי שחזר לקבוצה לאחר מספר שנים בהם שיחק בקבוצות בכירות וגם באירופה, זהו ניבו לוי, אחד משחקני הכדוריד הטובים בישראל.

אשדוד אשר זכתה בגביע לפני שנתיים, נראתה גם היא מצוין מול מכבי ראשון, ויש בקבוצה הרבה רצון לקטוף שוב את גביע איגוד השופטים. גם אשדוד התחזקה מאד העונה, כאשר אל הקבוצה הצטרפו בין היתר הגרמני גאבור לגהנוס שהגיע ממלסונגן, והישראלים טל ושי הרשקוביץ הגיעו מהאלופה הפועל ראשון לציון.

אשדוד עושה רושם כמי שיש ביכולתה ללכת עד הסוף ולהגיע לפחות לגמר, כל ההתעסקות של נס ציונה בשבועיים האחרונים בביטוחי השחקנים ואי אימונים סדירים עלולים לפגוע בקבוצה. אשדוד צריכה ויכולה לנצח.

ההמלצה שלנו היא על אשדוד+0.5

ר"ב 7\10

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק