לא יודע אם אשאר

ליגת העל: מאמנה של מכבי תל אביב, ניר לוין, עדיין לא בטוח כמאמנה של הקבוצה עד סיום העונה: משתדל לנצח. אנחנו מתרכזים בעבודה. חזן: לא יודע איך הפסדנו. קינן: הייתה עבירה

יום ראשון 23 מרץ 2008
אשר גולדברג
הלחץ במכבי תל אביב מעט השתחרר, לאחר הניצחון המעט משכנע 0:2 מול מועדון ספורט אשדוד, שנותרה במקום ה-11 בטבלה.

מאמנה המושמץ של מכבי תל אביב, ניר לוין אמר בסיום: "לי אישית זה לא משמעותי על הדיבורים, אולי למכבי תל אביב. שיהיה לי מה להגיד אני אגיד. מה שאלכס שניידר אמר לי ב-4 עיניים הוא ואני יודעים. מה שחשוב עכשיו עבור מכבי זה הליגה. יהיה משחק קשה בליגה מול בית"ר.

"אני לא יודע אם אני אשאר עד סיום העונה, Ȼאני משתדל לנצח כדי שלא יקרה. אנחנו מתרכזים בעבודה. גם השבוע היה הפוקוס שלנו. השחקנים הביאו המון רצון ולחימה וניצחנו".

המאמן המאוכזב של הערב, אלון חזן: אני לא יודע איך הפסדנו למכבי תל אביב. היו לנו מספיק מצבים להכריע. אנחӠו קבוצה טובה, קבוצה חזקה. על ההחלטה של השופט בסיום: "ראיתי אותו עוד שורק, אבל נח מאוד לשופטים לשרוק בסיום. הוא שרק ומנע מעצמו כאבי ראש".

"שיחקנו הרבה יותר ממכבי תל אביב. הם לא היו על המשחק. אבל זה דין של משחק תחתית, אם לא ۞נצלים מצבים, סופגים שערים שטותים. יש לנו עוד משחקים, וכשאנחנו טובים אנחנו נעלה מעל הקו האדום". סיכם חזן.

שופט המשחק, אסף קינן: "הייתה הרמה, אני הבחנתי בעבירה ושרקתי קודם לכן וזו הסיבה שביטלתי את השער".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4