פרדיננד קפטן. בקהאם מפרגן

לקראת משחקה של אנגליה מחר מול צרפת דיוויד בקהאם מגבה את מאמנו לנבחרת אנגליה ולשעבר בריאל מדריד פאביו קאפלו. ריו פרדיננד יענוד את סרט הקפטן מחר מול צרפת במקום ג'ון טרי

יום שלישי 25 מרץ 2008
ארז דיקפלד
  דיוויד בקהאם, שӗקנה של הלוס אנג'לס גלאקסי, חוזר מחר לשורות הנבחרת האנגלית ויערוך את הופעתו ה-100. בקהאם, שהוזמן לראשונה מאז מינויו של המאמן פאביו קפאלו, דיבר בראיון לפני המשחק מחר בצרפת על מאמנו כשרק דברים טובים בפיו.

"לחצנו ידיים והיה נחמד להۙפגש שוב". אמר בקהאם על מאמנו החדש לנבחרת אנגליה והמשיך:  "הפעם האחרונה בה נפגשנו הייתה בברנבאו, אז חגגנו אליפות עם ריאל מדריד".

"ללא ספק, הוא האיש המתאים לנבחרת. יש לו את הדרך שלו, הוא יודע איך לגרום לקבוצה שלו לשחק וۖה מה שאנחנו צריכים. אנחנו צריכים להחזיר את הכבוד והביטחון למדינה ואפשר להתחיל בכך שניתן משחקים טובים."

בקהאם נזכר בהבטחותיו לקבי הקמפיין הקודם, בו כשלה הנבחרת האנגלית ולא העפילה ליורו הקרוב ואמר: "בזמנו, עמדתי מוӜ התקשורת ואמרתי בפני כולם שבטורניר ההעפלה ליורו 2008 אנו נעשה את העבודה ונגיע לתוצאות. זה מביך לומר דברים ולא לעמוד במה שאמרת, אך הפעם עם מאמן חדש שיודע את העבודה ולהוציא את המירב מהקבוצה שלו, ושחקנים מהטובים בעולם זה סך הכל שנמצה את הפוטנציאל שӑנו". 

לגבי הדחתו מן הנבחרת על ידי המאמן הקודם, סטיב מקלארן, אמר בקהאם: "דבר לא השתנה בנבחרת כאשר מקלארן בחר שלא לזמן אותי. אני חוזר עכשיו בידיעה שאני צריך להוכיח שאני ראוי להיות בנבחרת".

על התקופה הקשה שעבר אמߨ השחקן: "את התקופה הקשה שהיתה לי עברתי, בעיקר תודות למשפחתי שהיתה שם בשבילי תמיד. ללא משפחתי, סיר אלכס פרגוסון, וחבריי לקבוצה בעיקר לאחר אותו מונדיאל ב-1998 בו הורחקתי ופגעתי בסיכויי הנבחרת, לא הייתי יכול לעבור את הזמנים האלו."

לקראת המשחק מחר של צרפת בפאריס, רוטציית הקפטנים של פאביו קאפלו נמשכת. קפטן הנבחרת האנגלית מחר במשחק הידידות בפאריס יהיה בלם מנצ'סטר יונייטד, ריו פרדיננד.

 ג'ון טרי, קפטן הנבחרת תחת סטיב מקלארן ציפה לקבל את סרט הקפטן הערב, אחרי שבמשחק הבכורה של קאפלו בנבחרת האנגלית ניתן הסרט לסטיבן ג'רארד.

כמו כן, עלתה האפשרות שדיוויד בקהאם, שבמידה וישותף יהיה זה משחקו ה-100, יענוד את הסרט הנחשק.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק