6

גל מקל חתם במכבי

רכזה של נבחרת העתודה ומכללת וויצ'יטה סטייט, גל מקל, חתם בשורות מכבי ת"א עד תום העונה ומצטרף למוריליו דה רוסה שחתם גם הוא. אפי בירנבוים על השחקן: "לא מדובר בשחקן שיכול להוביל את מכבי"

יום חמישי 27 מרץ 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א ממשיכה להתחזק ואחרי החתמתו של מוריליו דה רוסה הברזילאי, האלופה החליטה להתחזק גם בישראלי.

גל מקל, הגארד הישראלי, שמשחק במכללת וויצ'יטה סטייט, חתם הבוקר בשורות מכבי ת"א וישחק בה עד תום העונה.

מקל בן ה-2̰, ששיחק בקבוצת הנוער של המועדון ומככב בנבחרת העתודה הרשים את ראשי מכבי, שהחליטו להחתימו עד תום העונה, עם אופציה להארכת חוזהו.

מקל פתח העונה ב-26 משחקים של קבוצתו וויצ'יטה סטייט, ורשם ממוצעים יפים של 9.4 נקודות למשחק, 3.2 ריבאונדים ו-3.7 ېסיסטים.

אפי בירנבוים, מאמנה של בני השרון, התייחס להחתמה של מקל במכבי ולא נשמע נלהב במיוחד: "מדובר בשחקן נחמד לכל היותר, לא מדובר בשחקן שיכול להוביל את מכבי, הוא לא ברמה של הלפרין. הוא יכול להשתלב בליגה הישראלית אבל ߐני לא רואה אותו פורץ קדימה והופך להיות בעל הבית במכבי".

דייויד בלאט, מאמנה של אפס פילזן, שגם מכיר את השחקן אמר עליו: "גל מקל הוא שחקן טוב לליגה הישראלית, הוא שיחק היטב בנוער של מכבי ואז יצא לשנתיים למכללות כדי להשתפשף ואני מאמין שהוא למד הרבה שם. מדובר בשחקן נחמד, שיכול לעזור למכבי ולשפר את מצבת הישראלים עם החוק הרוסי".

מוטי דניאל, שמכיר את השחקן עוד כששיחק בקבוצת הנוער של מכבי אמר: "אני מכיר היטב את גל מקל מהנוער. יש לו יכולות, הוא שחקן נחמד מאוד, הוא יכול לתרום לקבוצה, כמובן שהציפיות לא צריכות להיות יותר מדי גבוהות בשלב זה, אני מאחל לו בהצלחה".

מומו לוצקי, מנהל נבחרת ישראל אמר: "ראיתי את גל משחק היטב בנוער של מכבי לפני שנתיים. Өאינו שיש לילד הזה עתיד. השנתיים האחרונות היו קריטיות מבחינת ההתפתחות שלו, אני מאמין שהוא גדל ורכש דברים חדשים, יהיה מעניין לראות אותו במכבי. אני מאחל לו בהצלחה במכבי אבל ברור שעם הסגל הרחב שיש לקבוצה, ההשתלבות שלו לא תהיה קלה. מצד שני במכבי אוהבים לשתף שחۧנים שגדלו במועדון".

תגובות

טלספורט בפייסבוק