6

שוסטר: אני נשאר בריאל

שוק המאמנים בספרד תופס תאוצה לקראת סיום העונה. ברנד שוסטר מודיע שיישאר בריאל גם ללא אליפות. קבוצות ספרדיות בעקבות המאמן רפא בניטז

יום חמישי 27 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

 מאמנה הגרמני של ריאל מדריד, ברנד שוסטר, בטוח שיישאר גם בעונה הבאה בריאל מדריד, אם ייקח אליפות ואם לא.

נשיא הקבוצה, רמון קלדרון, אמר למאמן שהם מצויים רק בשלב הראשון של התכנית לטווח הארוך אותה הם בנו ושתפקיד המאמן מובטח לו לעונה הבאה גם אם לא ייקח את תואר האליפות. כמו כן הוסיף שרכש נוסף בקיץ יעזור לקבוצה. כך על פי ברנד שוסטר.

שוסטר הוסיף: "יש לי ביטחון מלא בנשיא הקבוצה ואני לא צריך דבר מעבר. אני ̻משוכנע שנזכה העונה באליפות".

שוסטר גם הגיב לדבריו של שחקנו, רוברטו סולדאדו, שטען לגבי מיעוט השיחות בין המאמן והשחקנים ולגבי השמועות על קרע בינו ובין שאר חברי הצוות המקצועי והטכני: "יש לי קשר טוב עם כל חבריי לעבודה, החל מיום עבודתי הߨאשון בקבוצה."

"השחקנים יודעים שהם יכולים לבוא ולדבר איתי בכל זמן, על כל דבר ואני אומר להם את דעתי בעניין. לאף שחקן אין ספקות לגביי".

בניטז לברצלונה?

בברצלונה, חרושת השמועות לגבי משרת הߞאמן לעונה הבאה נמשכת. שמו של מאמן ליברפול, רפא בניטז, נקשר כמועמד לאימון הקבוצה בעונה הבאה כאשר מיכאל לאודרופ, מאמן חטאפה, מועמד גם כן. בבניטז מעוניינות קבוצות נוספות בספרד ובאיטליה, ביניהן אתלטיקו מדריד וקבוצתו הקודמת לפני שהגיע לאנפילד, ולנסיהĮ 

בניטז מצידו מעוניין להישאר באנפילד, אך ידוע כי יחזור על בקשתו החוזרת ממועד ההעברות האחרון, לחזק את הקבוצה על מנת לצמצם הפערים מהקבוצות הגדולות.

בניטז מעוניין לשחרר מספר שחקנים ביניהם הארי קיוול וג'ון ארנה ריסה, בעוד על שחקӠים כמו פיטר קראוץ' וצ'אבי אלונסו מחכים בליברפול להצעות, בציפיה לקבל סכומים אשר יעזרו להבאת רכש בקיץ.

תגובות

טלספורט בפייסבוק