נימני לעמדת המנג'ר הטכני

קפטן מכבי תל אביב, שיפרוש בסיום העונה, ימשיך בתפקיד מקצועי ויכין את העונה הבאה לצידם של המאמן החדש במיבנה מיקצועי משודרג שיכלול גם את זאב זלצר

יום שישי 28 מרץ 2008
אשר גולדברג
אבי נۙמני, קפטן מכבי תל אביב שיפרוש מפעילות, בסיום העונה, יקבל עמדה מקצועית חדשה עם סמכויות נרחבות: "מנג'ר טכני", כפי שנהוג במועדונים הגדולים באנגליה, איטליה, גרמניה וספרד.

נימני ישודרג מקצועית לצידם של אביב בושינסקי ועוזי שעייה̮ למאמן המיועד, רן בן - שמעון, הנושא ברור ובפגישות המקדימות שלו עם אנשי מכבי תל אביב, הנושא עלה ונסגר בברכתו של המאמן המיועד, שגם שמו יוכרז רישמית במהלך השבועות הקרובים. נימני, שיזכה לפני פתיחת העונה למשחק הוקרה וראווה מול מועדון אירופי מפורסם, אמור לעמוד בראש צוות מקצועי, שיורכב גם מזאב זלצר, מאמן העל של נבחרת הנוער.

התפקיד של נימני יהיה דומה לתפקיד שעושים שחקני עבר מפורסמים בבאיירן מינכן, צ'לסי, ליברפול וריאל מדריד. המאמן רן בן - שמעון, יתרכז באימון הקבוצה, כשאת נושא הסקאוטינג אחרי שחקניӝ זרים וישראלים, וכמו אחרי קבוצות יריבות יבצע הצוות שנימני יעמוד בראשו. במכבי תל אביב ממתינים שהקבוצה תבטיח את ההישארות באופן רישמי כדי לצאת עם ההודעות הרישמיות לעונה הבאה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק