טיומן מול צסקא מוסקבה: כל מה שצריך לדעת

רבים לא מבינים איך צסק"א מוסקבה, אחת הקבוצות החזקות באירופה, לא פייבוריטית מול קבוצה מאמצע הליגה השניה. שימו לב לנתונים הבאים

יום רביעי 10 אוקטובר 2018
מערכת TELESPORT
אחד המשחקים היותר מיוחדים בתוכניה של היום יהיה בין טיומן לבין צסק"א מוסקבה, משחק שיערך בשעה 17:00 ומספרו בטופס 113 בתכניה מספר 4.

צסק"א מוסקבה, שניצחה את ריאל מדריד בליגת האלופות, יוצאת למשחק חוץ במסגרת שמינית גמר הגביע מול קבוצה ממרכז טבלת הליגה השנייה ברוסיה, ובכל זאת היא לא פייבוריטית במשחק.

יש מספר סיבות למתרחש. המשחק היה אמור להיערך כבר לפני חודש, אבל נדחה עקב לוח הזמנים הצפוף של צסק"א. הוא יערך בטיומן, שמרוחקת מעל 2,000 קילומטרים ממוסקבה, טיסה של מעל שעתיים וחצי.

בצסק"א ידעו כי מספר שחקנים יהיו חסרים עקב פגרת הנבחרת, אבל העדיפו לקחת את הסיכון. לפיכך, מאמן צסק"א, ויקטור גונצ'רנקו, החליט לקחת למסע רק 14 שחקנים, רובם צעירים. כך למשל, מי שיעמוד בשער יהיה אילי פומאזון, שלא שיחק העונה, ובעונה שעברה שיחק רק שלושה משחקים. למעשה, מרבית שחקני ההרכב הראשון של צסק"א לא יופיעו למשחק.

בצסק"א לקחו סיכון. טיומן קבוצה חלשה שאת השלב הקודם עברה בקושי (ניצחה את סיביר מהליגה השנייה בהארכה) . מאידך, קשה מאוד לקבוצות לשחק בטיומן ולראיה היא הפסידה רק שלוש פעמים ב-18 המשחקים האחרונים בביתה.

לכאורה, נראה שצסק"א די ויתרה על המשחק , אך הצעירים ודאי ינסו לקפוץ על ההזדמנות ולהוכיח את יכולתם.

שימו לב: ברחבי העולם רבים נרתעים מההימור הזה, עקב המורכבות הרבה. אנו לא ממליצים על המשחק, אלא רק מעניקים חומר למחשבה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק