חשיבות עליונה

נבחרת ישראל חוזרת לסמי עופר בשביל לפגוש את מקבילה הסקוטית. הבחורים של אנדראס הרצוג יודעים שהם חייבים לקחת נקודות במשחק הזה. איך הוא יסתיים?

יום חמישי 11 אוקטובר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 171 בטופס בין ישראל לסקוטלנד במסגרת המחזור ה-3 בליגת האומות. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון סמי עופר. (שעת סגירה 21:44).

ישראל פתחה רע את טורניר ליגת האומות כשהפסידה 1:0 בחוץ מול נבחרת אלבניה. הנבחרת של אנדראס הרצוג האוסטרי יצאה למשחק ידידות לאחר מכן מול צפון אירלנד והובסה לה 3:0 בתצוגת כדורגל רעה במיוחד. הוא הצהיר שינסה לבצע מספר שינויים בחלק הקדמי של הנבחרת במטרה להפתיע את הסקוטים. בהגנה צפויים לפתוח עמרי בהן הרוש, שיר צדק ושרן ייני.

הסקוטים, שמגיעים לארץ הקודש אחרי יותר מ-37 שנים, יודעים שניצחון שלהם הערב יעניק להם כמעט בוודאות את המקום הראשון בבית ויקרב אותם ליורו 2020. הם ניצחו במחזור הראשון בבית את אלבניה 0:2. סטיבן נייסמית', שחקנה של הארטס, ימשיך לקבל את הקרדיט בחוד אחרי שהעונה כבר כבש חמישה שערי ליגה בשמונה משחקים (ועוד שער מול אלבניה).

המפגשים הקודמים בין ישראל לסקוטלנד היו במוקדמות מונדיאל 1982 אז ניצחו הסקוטים פעמיים.

נבחרת סקוטלנד יכולה להסתפק בתוצאת תיקו בארץ ועדיין לשמור על המקום הראשון בבית. יש להם עוד משחק חוץ באלבניה ועוד משחק בית נוח מול ישראל כך שזה לא יהיה אסון בשבילה להשאיר שתי נקודות בחיפה. הנבחרת שלנו משחקת רע ונופתע מאוד אם היא תנצח כאן. תיקו נראה לנו כמו אופציה אפשרית בהחלט.

ההימור שלנו X ביחס של 2.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a