הזדמנות לתקן

אנגליה זוכרת לרעה את המפגש האחרון שלה עם קרואטיה. היא הודחה לה בחצי גמר המונדיאל ומקווה לגמול לה הפעם במסגרת ליגת האומות. איך זה יסתיים?

יום שישי 12 אוקטובר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 195 בטופס בין קרואטיה לאנגליה במסגרת המחזור ה-3 בליגת האומות. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון העירוני ברייקה. (שעת סגירה 21:44).

נבחרת קרואטיה פתחה הכי רע שאפש את טורניר ליגת האומות. היא שיחקה מול ספרד בחוץ והושפלה בתוצאה 6:0 במשחק רע במיוחד. צריך לזכור שמדובר בסגנית אלופת העולם שהפסידה בגמר המונדיאל האחרון לנבחרת צרפת אחרי שחלפה על דנמרק, רוסיה ואנגליה אחרי 120 דקות מורטות עצבים.

הם יפגשו היום שוב את הנבחרת האנגלית שפתחה את הטורניר עם הפסד 2:1 לספרד ולאחר מכן ניצחה במשחק ידידות 0:1 את נבחרת שוויץ. האנגלים הודחו מהמונדיאל האחרון על ידי אותה קרואטיה ולאחר מכן הפסידו פעם נוספת בקרב על המקום השלישי.

לפני המפגש ביניהן בחצי גמר המונדיאל האחרון, שתי הנבחרות שיחקו יחד באותו בית במוקדמות מונדיאל 2010. אנגליה הביסה את קרואטיה הן בחוץ (1:4) והן בבית (1:5).

שתי הנבחרות נראו לא טוב במשחק הפתיחה אך אין ספק שהקרואטים נראו הרבה יותר גרוע. יהיה משחק צמוד עם יתרון קל לאנגלים אך לדעתנו המארחת לא תפסיד כאן.

ההימור שלנו X ביחס של 2.75.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק