קרב המושלמת

הפועל אשדוד ונס ציונה ייפגשו לקרב מסקרן אחרי פתיחה מסחררת של הליגה. מי תישאר מושלמת גם לאחר המחזור השלישי?

יום שישי 12 אוקטובר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 40 בטופס בין הפועל אשדוד לבין א.כ נס ציונה, ביתרון של 2.5 שערים במסגרת המחזור השלישי ליגת העל בכדוריד. המשחק לא ניתן להימור סינגל.

שתי הקבוצות עם מאזן מושלם, אשדוד פתחה את העונה בצורה מצוינת עם שני ניצחונות קלים, בבית על קרית אונו, ובמחזור האחרון הביסה את הרצליה בחוץ באחד מהניצחונות היותר גדולים שלה בשנים האחרונות. נס ציונה הביסה את העולה החדשה באר שבע בחוץ ללא כל קושי, ובמחזור שעבר רשמה עוד ניצחון בהפרש גדול, הפעם במשחק בית מול רחובות.

בשורות שתי הקבוצות ישחקו היום לא מעט אקסים משני הצדדים. אשדוד עם שני זרים בקבוצה, אחד מהם הוא השוער סטויקוביץ', בעוד נס ציונה עם זר אחד - אליס ממיץ' הבוסני. עם זאת, לנס ציונה יש את ניבו לוי, שהצטרף מרמת השרון, ושיחק לפני כן גם במכבי ת"א. לוי הספיק גם לבקר בליגה ההונגרית וחזר לקבוצת האם שלו. מדובר על אחד משחקני הכדוריד מהטובים בישראל ולוי הוא ללא ספק שובר השוויון של נס ציונה.

אשדוד תהנה אומנם מיתרון ביתיות, אך נס ציונה, בדומה לאשדוד, קבוצה המתבססת על שחקנים צעירים לצד וותיקים, שהתחברו באופן מהיר ומצוין. נס ציונה משחקת טוב, היא קבוצה רעבה ונמרצת. אם אשדוד תנצח , זה ילך לה במשחק צמוד.

ההימור שלנו הוא על נס ציונה +2.5

ר"ב 7.5 \10

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק