1

הטילים מול האלופים

במוקד הלילה האלופה, סן אנטוניו ספרס, תארח את יוסטון רוקטס בתקווה להשיג ניצחון שביעי ברציפות וניו אורלינס הורנטס תנסה להסיר את הקללה ולהכניע את הראפטורס

יום ראשון 30 מרץ 2008
מתן שמי

ליל יום ראשון מסדר לנו תשעה משחקים גדולים מליגת הכדורסל הטובה בעולם, שבעה מהם מופיעים בתוכניית הווינר. אנחנו כמו תמיד בחרנו להתמקד בשני ההימורים האטרקטיביים ביותר עבורכם. יוסטון רוקטס שהפסידה בשלושה מתוך ששת משחקיה האחרונים תתארח אצל הספרס, וטורונטו ראפטורס של אנטוניו פארקר תארח את ניו אורלינס הורנטס בראשותו של כריס פול.

משחק מספר 41: סן אנטוניו ספרס – יוסטון רוקטס

האלופה, סן אנטוניו ספרס, לא זוכה לאותו צוӞת הלב כמו שאר אימפריות המערב מהסיבה הברורה כי טרייד משמעותי לא התבצע בספרס מאז חתימתו של טים דאנקן, אך בכל הקשור ליכולת מקצועית נטו האלופה נמצאת כרגע בתקופה הטובה ביותר מפתיחת העונה. שישה ניצחונות רצופים השיגו גרג פופוביץ' וחניכיו המוליכים את הבית הדרום מӢרבי עם מאזן העומד על 50 ניצחונות לעומת 23 הפסדים בלבד.

הלילה במפגש שיכול להכריע את סדר העולות לפלייאוף במערב הפרוע, תארח האלופה את יוסטון רוקטס. יוסטון שעד לפני שבוע וחצי עוד הייתה בחלום בעקבות 22 הניצחונות הרצופים, ספגה שלושה הפסדים בששת המשחקיםȠהאחרונים וכולם לאימפריות אימתניות כגון בוסטון סלטיקס, ניו אורלינס הורנטס ופיניקס סאנס. אם המפגש הלילה עם הספרס היה נערך ביוסטון ריק אדלמן וחניכיו היו מגיעים כפייבוריטים, אולם בסן אנטוניו בה יוסטון הפסידה בשני משחקיה האחרונים דווקא מאנו ג'ינובילי וחבריו יהߙו אלה שיחגגו. ההימור: 1, היחס: 1.80. 

משחק מספר 56: טורונטו ראפטורס {3+} – ניו אורלינס הורנטס

טורונטו ראפטורס המדורגת במקום השני בבית האטלנטי מיד אחר בוסטון סלטיקס כמובן, לא זוכה מן הסתם למߨב צומת הלב בעיקר בגלל העונה המטורפת שעוברת על אזור המערב, אך אל תתפלאו אם בפלייאוף הממשמש ובא אנטוניו פארקר וחבריו יהוו פקטור רציני. בשני משחקיה האחרונים טורונטו ניצחה, ומלבד הניצחון הקליל על הניקס הראפטורס הדהימו את דטרויט פיסטונס בניצחון הביתי 95:103. <įp>

ניו אורלינס הורנטס של כריס פול הפנטסטי, תזכה ללא קשר להצלחתה בפלייאוף בתואר הפתעת השנה. אשתקד ההורנטס סיימו במאזן שלילי, והעונה לא מעט חובבי כדורסל מסמנים את האורחת כאלופה הבאה. למרות זאת, במשחקה האחרון ניו אורלינס הפסידה לבוסטון סלטיקס ב-20 הפרש, ەאת מפגשיה עם טורונטו היא בוודאי תרצה לשכוח. בכל שלושת המשחקים האחרונים בין השתיים, טורונטו ניצחה והלילה יתרון הביתיות צפוי להכריע את זהות המנצחת. ההימור: 1, היחס: 1.80.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק