החלשה מול ההפתעה

קליבלנד קאבלירס, שהשיגה ניצחון ראשון העונה במשחקה האחרון, תארח את דנבר המפתיעה. הנאגטס אחרי משחק קשוח בשיקגו, הקאבס ללא קווין לאב. מי תצא עם ידה על העליונה?

יום חמישי 01 נובמבר 2018
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 220 בטופס בין קליבלנד קאבלירס, ביתרון 5 נקודות, לבין דנבר נאגטס, במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

קליבלנד השיגה את ניצחונה הראשון העונה במשחקה האחרון לפני יומיים מול אטלנטה. זה קרה אחרי שהיא פיטרה את טיי לו, אך אין ספק שמסתמן שקליבלנד של 2018/19 היא אחת הקבוצות החלשות בליגה. לאחר ששלטה במזרח בכל התקופה בה לברון ג'יימס שיחק בשורותיה, קליבלנד ככלה הנראה הולכת לתהליך של בנייה מחדש.

יהיה זה משחק הבית השלישי של קליבלנד בתוך 4 ימים. היא הפסידה לאינדיאנה וניצחה כאמור את אטלנטה. באופן כללי, היא עם שלושה הפסדים וניצחון אחד בבית העונה. ולא מדובר בהפסדים לאריות הליגה, אלא לאטלנטה, ברוקלין ואינדיאנה.

מנגד, דנבר היא ההפתעה הטובה של העונה. הנאגטס במאזן 1:6 ועם שני ניצחונות רצופים ומרשימים - על ניו אורלינס החזקה בבית ועל שיקגו אחרי הארכה בחוץ. דנבר ניצחה שלושה מארבעת משחקי החוץ שלה העונה והיא תנסה להמשיך במומנטום הזה.

קווין לאב ייעדר מהמשחק וכנראה לא ישחק בחודש הקרוב. וויל בארטון ומייקל פורטר ג'וניור לא ישחקו עם דנבר.

קליבלנד קיבלה יום מנוחה בין שני משחקי בית, מה שלבטח ייתן לה יתרון. דנבר שיחקה רק אתמול בשיקגו וגם נקלעה להארכה. עם זאת, קליבלנד השיגה ניצחון ראשון, והאינטנסיביות צריכה לרדת. דנבר אמנם עייפה, אך גם עדיפה בהרבה, טובה בחוץ ואמורה לנצח גם פה את הליין.

ההימור שלנו הוא 2 על דנבר -5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9