נטרול הנשק

דנבר תארח את בוסטון, שיודעת להכריח קבוצות לזריקות מבחוץ, שזו בדיוק החולשה של המארחת. האם זה יהיה מספיק לניצחון ירוק?

יום שני 05 נובמבר 2018
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 326 בטופס בין דנבר נאגטס לבין בוסטון סלטיקס, ביתרון של 2 נקודות, במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

דנבר תגיע למשחק אחרי ארבעה ניצחונות רצופים ובכושר מצוין. במשחקה האחרון לפני יומיים ניצחה בבית את יוטה, אם כי הג'אז שיחקו ללא דונובן מיטשל. חשוב להסתכל לעומק על הרצף, מפני שהקבוצה שיחקה נגד כמה מהקבוצות החלשות בליגה (שיקגו, ניו אורלינס וקליבלנד).

בוסטון הפסידה לפני יומיים לאינדיאנה בתום משחק צפוף והייתה צריכה לטוס לדנבר הרחוקה. עם זאת, לפני כן היא ניצחה ארבעה משחקים ברציפות, מול קבוצות מצוינות בדמות אוקלהומה, דטרויט (פעמיים) ומילווקי.

דנבר לא הפסידה בבית מאז מרץ!!!, כולל חמישה ניצחונות העונה, בוסטון ניצחה שלושה מארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. המפתח פה זה משחק הפנים. דנבר משחקת טוב מאוד בצבע, עם הענק ניקולה יוקיץ', אך מתקשה בתחום של השלשות. המומחיות של בוסטון היא להכריח זריקות רעות, והיא שומרת טוב מאוד על הצבע שלה (סופגת רק 45.1 נקודות בצבע למשחק).

מנגד, דנבר קולעת רק 30.6 אחוזים מהשלוש, כך שהנקודה החזקה של בוסטון היא הנקודה הכי חלשה של דנבר. אף הסטטיסטיקה תדבר פה, זה יהיה ערב ארוך מאוד לדנבר. חשוב מאוד לציין שפול מילסאפ פצוע ולא בטוח שישחק. באופן כללי דנבר פצועה וללא וויל בארטון, מייקל פורטר ג'וניור ואייזיאה תומאס.

אלו שתי קבוצות טובות, ולאור הנתונים, עושה רושם שבוסטון תצליח להכריח את דנבר לקחת זריקות קשות, מה שיקנה לה יתרון. לבוסטון יש יתרון של 2 נקודות בליין, כך שהיא בהחלט הימור טוב.

ההימור שלנו הוא בוסטון +2.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9