על שש נקודות

אחד המשחקים המעניינים של הערב בליגה האירופית יהיה המפגש בין סלטיק לרדבול לייפציג. מי מהן תיקח נקודות חשובות בקרב על הכרטיס הנוסף לשלב הבא?

יום חמישי 08 נובמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 234 בטופס בין סלטיק לרדבול לייפציג במסגרת המחזור ה-4 בשלב הבתים של הליגה האירופית. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך בסלטיק פארק. (שעת סגירה 21:59).

לפני שבועיים נפגשו השתיים בגרמניה למשחק שבסיומו ניצחה לייפציג 0:2 בבית. לאחר מכן שיחקה סלטיק שלושה משחקים בסקוטלנד - היא ניצחה בליגה 0:5 את דנדי והארטס וקודם לזה הביסה 0:3 את אותה הארטס בגביע הליגה. הקבוצה כבשה 13 שערים בשלושת המשחקים האחרונים שלה כשהיא שנייה בטבלת הליגה הסקוטית והיא מגיעה למשחק הזה מוכנה מתמיד. בשבעת משחקי הבית האחרונים שלה בכל המסגרות היא ספגה רק פעמיים.

יריבתה כאמור תהיה רדבול לייפציג אשר מדורגת רביעית בליגה הגרמנית. אחרי הניצחון על הסקוטים היא סיימה בתיקו מול שאלקה בליגה ולאחר מכן ניצחה את הופנהיים בבית במסגרת הגביע בגביע ואת הרטה ברלין בליגה בחוץ. הקבוצה לא ספגה בשישה משחקים רצופים כשהיא טיפסה עד למקום הרביעי בליגה המקומית.

ההגנות ידברו הערב במשחק הזה שעשוי להיות מכריע עבור סלטיק. הפסד יחסל כמעט בוודאות את סיכויה להמשיך הלאה במפעל ולדעתנו היא לא תפסיד. עבור הגרמנים תוצאת תיקו תהיה לא רעה וזה לדעתנו מה שיקרה בסופו של דבר.

ההימור שלנו X ביחס של 3.05.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a