ושוב איתכם

לפני שבועיים מארסיי נכנעה בביתה ללאציו ובכך סיבכה את עצמה בבית ח' של הליגה האירופית. האם היא תצליח להשיב את הנקודות דווקא באיטליה?

יום חמישי 08 נובמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 157 בטופס בין לאציו למארסיי במסגרת המחזור ה-4 בשלב הבתים של הליגה האירופית. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון האולימפיקו. (שעת סגירה 21:59).

לאציו מדורגת במקום החמישי בטבלת הליגה האיטלקית ושנייה בבית ח' בליגה האירופית. היא מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון קליל 1:4 מול ספאל זאת אחרי שהפסידה לאינטר 3:0 בבית. הקבוצה ניצחה בבית בחמישה מששת המשחקים האחרונים שלה .

יריבתה במשחק הזה תהיה מארסיי אשר מדורגת שישית בליגה הצרפתית כשהיא אחרי שלושה הפסדים רצופים. בליגה האירופית היא שלישית בטבלה עם נקודה אחת, מרחק חמש מלאציו כך שהמשחק הזה הוא חובה בשבילה. היא הפסידה בשני משחקי הליגה האחרונים שלה - 3:0 למונפלייה ו-2:0 בבית לפ.ס.ז'. הקבוצה הפסידה בשלושה מהחמישה האחרונים שלה בחוץ.

בסיבוב הקודם של המפעל הקבוצות נפגשו בצרפת ולאציו די הפתיעה עם ניצחון 1:3 מרשים. שימו לב למאזן המעניין של לאציו - 19 משחקים רצופים ללא תיקו. מארסיי מנגד עם רצף של חמישה כאלו ורק תיקו אחד בעשרת המשחקים האחרונים שלה.

מארסיי פחות מרשימה כרגע ולדעתנו לאציו בביתה תשמור על הנקודות. היא יודעת שגם תיקו יכול לשרת אותה אך היא לא תוותר על המקום הראשון ותוכל לנצל את היציאות הרבות של מארסיי להתקפה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.60.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a