מחפשת ניצחון

ריאל סוסיאדד יוצאת למשחק חוץ לא פשוט אצל לבאנטה בתקווה להשיג ניצחון אחרי חודש לא מרשים. האם היא תצליח לעשות זאת?

יום שישי 09 נובמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 207 בטופס בין לבאנטה לריאל סוסיאדד במסגרת המחזור ה-12 בליגה הספרדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון העירוני בולנסיה. (שעת סגירה 21:59).

לבאנטה מדורגת במקום השביעי בטבלה. היא מגיעה למשחק הזה לאחרי שתי תוצאות תיקו רצופות - אחד בליגה ואחד בגביע. לפני כן, היא ניצחה בארבעה משחקים רצופים, לא לפני שהפסידה בארבעה מחמישה משחקים. במחזור הקודם סיימה בתיקו חוץ עם ויאריאל ואין ספק שהיא נראית טוב לאחרונה ומטפסת במעלה הטבלה. היא תחסר למשחק הערב את ארעק קבאקו, ניקולה ווקצ'יץ' וארמנדו סאדיקו הפצועים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ריאל סוסיאדד שמדורגת במקום ה-13 בטבלה עם ארבע נקודות פחות ממנה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלוש תוצאות תיקו בארבעת המשחקים האחרונים שלה כאשר ניצחונה האחרון היה לפני יותר מחודש. היא הפסידה מאז לאתלטיקו מדריד ולאחר מכן נפרדה בתוצאות תיקו מול סביליה בליגה וסלטה ויגו בגביע. היעא תיאלץ להסתדר הערב ללא לוקה סאנגאלי, חוזבה זאלודה, דויד קונצ'ה, מיקל מרינו ומרטין מרקוולאנז הפצועים.

בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה בקלות במשחק הבית שלה. לבאנטה עשתה זאת עם 0:3 בסיבוב הראשון וסוסיאדד גמלה לה עם תוצאה זהה בסיבוב השני. ארבעה מחמשת המשחקים האחרונים בין השתיים הוכרעו.

למרות הנתון הזה לדעתנו יהיה משחק צמוד מאוד. אמנם לבאנטה במומנטום לא רע אך לדעתנו האורחת מסאן סבסטיאן תגנוב לפחות נקודה אחת מהמשחק הזה. על הנייר יש לה סגל לא רע שלא נופל מזה של לבאנטה.

ההימור שלנו X ביחס של 2.90.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a