האמיצים והמרוויחים: נביאי המהפך בטורינו

שני מהמרים עם הרבה מאוד אומץ הלכו על כך שרונאלדו יכבוש את השער הראשון במשחק, אך גם שיונייטד תנצח 1:2. היחס? פי 45. 22 מהמרים הלכו על 0:6 של סיטי על שחטאר ביחס של 18

יום חמישי 08 נובמבר 2018
מערכת TELESPORT
עוד לא הספקנו להתאושש מערב ההפתעות של ליגת האלופות ביום שלישי וכבר אמש (רביעי) חזינו בסיבוב נוסף של מפגשי הקבוצות הטובות ביותר באירופה.

המפגש המרכזי של הערב הפגיש בין שתיים מהקבוצות המעניינות ביותר במפעל, מנצ'סטר יונייטד ויובנטוס.. 54% מהישראלים הלכו על ניצחון של יובנטוס ורונאלדו לעומת 20% בלבד שהאמינו שיונייטד תצליח לנצח, מה שהקנה יחס של פי 4.6. את תוצאת המשחק המדויקת - 1:2 ליונייטד, ניחשו 76 ישראלים שזכו להכפיל את סכום הימורם ביחס של פי 13. שני מהמרים הצליחו לנחש נכון את ההימור המשולב של המבקיע הראשון (רונאלדו) ותוצאה מדויקת (2:1 ליונייטד) וזכו להכפיל את הימורם ביחס של פי 45.

המשחק שפתח את ערב האלופות הפגיש בין אחת המועמדות לגביע, מנצ'סטר סיטי, לבין שחטאר דונייצק, 22 ישראלים ניחשו את התוצאה המדויקת של המשחק - 0:6 וזכו להגדיל את הימורים ביחס של פי 18.

במשחקים המאוחרים ריאל מדריד פגשה את ויקטוריה פלזן. לפני המשחק דובר רבות על המשבר אותו חווה ריאל בשבועות האחרונים, אך על כר הדשא הבלאנקוס הראו לכולם שהם עדיין אחת הקבוצות הטובות ביבשת כאשר כבר במחצית הובילו 0:4. 22 נביאים ניחשו את תוצאת המשחק המדויקת וזכו להגדיל את סכום הימורם ביחס של פי 24.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a