הכי שונאות באירופה

המלצת ווינר יורוליג: פנאתינייקוס ואולימפיאקוס יפגשו הערב בפעם הראשונה העונה למשחק שצפוי להיות צמוד

יום שישי 09 נובמבר 2018
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק כדורסל הימור סינגל יורוליג. פנאתינייקוס מארחת את אולימפיאקוס ביתרון 4 נקודות.

הדרבי הגדול של יוון ושל כל היורוליג מגיע. פנאתינייקוס האלופה היוונית בשנתיים האחרונות, חוזרת לביתה אחרי ניצחון חוץ בבודוצ'נוסט בעוד אולימפיאקוס מפסידה בצסק"א בתחילת השבוע .

פנאתינייקוס ואולימפיאקוס עם מאזן זהה ביורוליג של שלושה ניצחונות לצד שני הפסדים. פנאתינייקוס כבר הספיקה להפסיד משחק בית לקובנה לאחר הארכה, פנא קיבלה בשבוע שעבר תרומה גדולה מדשון תומאס, אקס מכבי שקלע 14 נקודות וביחד עם ניק קלאטיס, עם תשעה אסיסטים ועשר נקודות, סחפו את קבוצתם לניצחון חוץ.

בודוצ'נוסט אומנם הקבוצה החלשה ביורוליג, אך הקשתה מאוד על פנאתינייקוס עד לסוף המשחק. קית לנגפורד הסקורר הגדול של היורוליג לפני שנתיים , היה חלש מאד בשבוע שעבר נפצע ויצא מהמשחק ושיתופו הערב מוטל בספק,

אולימפיאקוס, של דיוויד בלאט, נראית טוב מתחילת העונה להוציא תבוסה בבית לא אופיינית למילאנו, בשבוע שעבר, במוסקבה, היו אלו שני היוונים הוותיקים פרנטיזיז וסאפנוליס שהשאירו את אולימיפיאקוס חזק במשחק מול צסק"א. גם משחק טוב של נייג'ל ווילאמס שהצטרף מפרטיזן ושל זאק לידיי עזרו ליוונים להישאר צמודים לצסק"א. אך גם משחק חלש של טופן אקסל ויניס טימה מנעה מאולימפיאקוס לנצח במוסקבה.

הדרבי היווני הוא לרוב מותח ומלווה באמוציות אדירות בעיקר ביציעי האוהדים, פנאתינייקוס העונה לעת עתה פחות טובה מהעונה שעברה, אין זה אומר שאינה יכולה לנצח כשלדרבי יש גם חוקים משלו בטח ביוון.

אולימפיאקוס תגיע עם רצון עז לגמול על אובדן נוסף של אליפות אשתקד וזהו המפגש הראשון העונה בין שתי היריבות הכי שנואות אחת על השנייה בכדורסל האירופאי.

מפגש יהיה ראשון מתוך שמונה מפגשים לפחות שצפויים עוד בהמשך העונה בין שתי הקבוצות , ובאם פנאתינייקוס תנצח זה יקרה מתחת לליין.

ההמלצה : 2. אולימפיאקוס ביתרון 4 נקודות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a