קרובה להפתעה

ספורטינג גיחון מגיעה למשחק הגומלין מול אייבר בטוחה בעצמה. אחרי שהשיגה יתרון של שני שערים היא תנסה לא להפסיד בהפרש דומה ובכך להבטיח כרטיס לשמינית הגמר. איך זה יסתיים?

יום חמישי 06 דצמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 169 בטופס בין אייבר לספורטינג גיחון במסגרת גומלין שלב 32 האחרונות בגביע הספרדי. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון איפורואה. (שעת סגירה 19:29).

אייבר מדורגת במקום ה-12 בליגה העליונה בספרד. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד חוץ 1:0 לראיו וייאקנו זאת אחרי ארבעה משחקים טובים בהם ניצחה שלושה מהם. במגרשה הביתי רשמה העונה חמישה ניצחונות בכל המסגרות לצד תוצאת תיקו אחת ושני הפסדים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ספורטינג גיחון אשר מדורגת במקום ה-11 בליגת המשנה בספרד. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני ניצחונות רצופים בתוצאה 1:2, על טנריפה בבית וגרנאדה בחוץ. אותו ניצחון חוץ היה בסך הכול השני שלה העונה והיא יודעת שהפעם היא אפילו לא זקוקה לו. הניצחון במגרשה של אייבר במשחק הראשון בתוצאה 0:2 נתן לה מקדמה מעולה לקראת הגומלין.

שתי הקבוצות נפגשו בעונת 2016/2017 בליגה העליונה אז ניצחה האורחת פעמיים - 2:3 לאייבר ו-0:1 לספורטינג.

תוצאת המשחק הראשון הפתיעה רבים אך לדעתנו הפעם אייבר תחזור לעצמה. היא קבוצה הרבה יותר איכותית מגיחון ויודעת שיש לה את היכולת לחזור מפיגור של שני שערים.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.35.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק