לנצל את היעילות

מילווקי תתארח בדטרויט כשבוע וחצי לאחר שהביסה אותה בבית. היא אמנם מתקשה מול הליין בחוץ ומלקולם ברוגדון עלול להיעדר, אך האם לדטרויט יש את הכוח לעמוד בליין מול קבוצה עדיפה?

יום שני 17 דצמבר 2018
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 286 בטופס בין דטרויט פיסטונס ביתרון של 4 נקודות לבין מילווקי באקס במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

דטרויט תגיע למשחק אחרי ניצחון מרשים על בוסטון, שסיים רצף של שישה הפסדים רצופים. היא עדיין במאזן חיובי ויכול מאוד להיות שתתמודד על מקום בפלייאוף. שני הכוכבים של דטרויט, בלייק גריפין (27 נק' עם 8 מ-16 מהשדה) ואנדרה דראמונד (19 נק' ו-20 ריב') היו דומיננטים מאוד.

מילווקי ראשונה בליגה מבחינה התקפית עם 118 נקודות בממוצע למשחק. הבאקס שיחקו לאחרונה ביום שישי וניצחו בקלות את קליבלנד בחוץ. יאניס אנטטקונמפו קלע 44 נקודות לבאקס, שנראים כי בכוחם להיאבק על המקום הראשון במזרח.

הבאקס ניצחו את הליין רק ב-5 מ-17 משחקי החוץ האחרונים שלהם. הפיסטונס ניצחה את הליין בחמישה משבעת המשחקים האחרונים שלהם ששוחקו לאחר ניצחון. מלקולם ברוגדון בספק גדול אצל מילווקי. הבאקס במקום השלישי ביעילות התקפית, וגם בלי ברוגדון, יש להם יתרון גדול בקו החוץ. הם גם ניצחו את דטרויט בקלות לפני כשבוע וחצי ואמורים לשחזר את ההישג.

ההימור שלנו הוא מילווקי -4 ביחס של 1.90.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9