6

ספלאטי: ''התוצאה משקרת''

למרות מנצ'סטר יונייטד שניצחה ב"אולימפיקו" ברומא את הקבוצה המקומית, ספלאטי מאמן רומא אומר: " התוצאה משקרת ומקפחת אותנו". פרגוסון: "רונאלדו שינה עבורנו את המשחק עם השער שלו".

יום רביעי 02 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
  
מנצ'סטר יונייטד הבטיחה כמעט סופית את עלייתה לשלב חצי גמר ליגת האלופות, אחרי שניצחה את רומא במשחק הראשון ב"אולימפקו" בתוצאה 2:0 משערים של רונאלדו ורוני ותגיע לגומלין בשבוע הבא רגועה מאוד.

רומא, שחסרה שניים משחקניה החשובים ביותר, טוטי ופרוטה, לא מרימה ידיים ומאמנה לוצ'אנו ספלאטי טוען: "שיחקנו היטב והיה מגיע לנו לכבוש כיוון שתקפנו היטב". עוד הוסיף מאמן הג'אלורוסי כי " אחרי שהם עלו ליתרון היינו צריכים להעלות את רמת המשחק שלנו אך לא השכלנו לעשות זאת. כעת יהיה הגומלין יהיה מאוד קשה עבורנו".

קשרה הצ'ילאני של רומא, דויד פיזארו ניסה לזקוק זיג של תקווה בהשראת הלוחמים הרומאים  ואמר: " אנחנו לא מוותרים ולא מרימים ידיים, שיߗקנו היטב, שלטנו במגרש וחבל שלא ניצלנו את המצבים וההזדמנויות שהגענו אליהן. אם היינו כובשים, לא היינו מפסידים הערב". פיזארו המשיך והוסיך כי "לא ויתרנו על אליפות איטליה, הגביע האיטלקי וליגת האלופות ורומא לעולם לא מוותרת", כמו כן היה לו גם מה לומר על יריבו, כריסטיאנו רונאלדו שתיאר את השער שלו "סתם".

אצל המנצחים מאנגליה, שיבח המאמן, אלכס פרגוסון את הכוכב שלו כריסטיאנו רונאלדו ואמר "הוא שינה את מהלך המשחק לגמרי עם השער המרהיב שכבש". המנג'ר הסקוטי המשיך וציין כי "לרומא היו מצבים מצויינים לכיבוש אבל אנחנו ניצלנו את השינויים וההזדמניות שנפלו לנו במשחק ולהכריעו".

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק