אדום פוגש צהוב

אטלנטה תתארח אצל אינדיאנה כשהיא עם שני ניצחונות רצופים, אך כנראה ללא בייזמור הפצוע. אינדיאנה בכושר מצוין, אך היא מתקשה מעט מבחינה התקפית העונה

יום שני 31 דצמבר 2018
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 110 בטופס בין אינדיאנה פייסרס לבין אטלנטה הוקס, ביתרון של 12 נקודות, במסגרת ה-NBA. המשחק לא ניתן להימור סינגל.

אינדיאנה בכושר מצוין, עם ארבעה ניצחונות רצופים וכרגע הם רק משחק וחצי מאחורי מוליכי המזרח. במשחקה האחרון, ביום שישי, אינדיאנה דרסה את דטרויט 88:125, אחרי שכפו 22 איבודים על הפיסטונס האומללים.

אינדיאנה מגוונת מאוד התקפית השנה, ומי שהוביל אותה הם דמונטאס סבוניס (19 נק') ות'דיוס יאנג ומיילר טרנר שקלעו 17 כל אחד. אינדיאנה ניצחה את הליין בכל אחד מחמשת המשחקים האחרונים שלה, וב-13 מ-16 המשחקים האחרונים שלה קיבלנו אנדר בנקודות. היא בריאה לחלוטין למשחק הזה.

אטלנטה עם שני ניצחונות רצופים לקראת המשחק הזה, כולל 108:111 על קליבלנד במשחקה האחרון בשבת. הריבאונד (51:65 להוקס) היה פקטור משמעותי במשחק הזה. הרוקי טריי יאנג, שנמצא בכושר טוב, קלע 21 נקודות, כמו גם וינס קארטר הוותיק.

קנט בייזמור נקע את קרסולו נגד קליבלנד ונמצא בספק למשחק. אטלנטה ניצחה את הליין ב-9 מ-13 המשחקים האחרונים שלה אחרי ניצחון.

שתי הקבוצות בינוניות מבחינה התקפית (אינדיאנה במקום ה-19 ביעילות התקפית, אטלנטה במקום ה-29) והכושר הטוב של אינדיאנה קצת מטעה. אין ספק שאינדיאנה טובה יותר, אך הי לא תדרוס את אטלנטה בכושרה הנוכחי. קבוצות גם נוטות לזלזל מעט באטלנטה העונה, אך היא תעמוד בליין.

ההימור שלנו הוא 2 על אטלנטה +12 ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9