חמים ונעים באטלנטה

מיאמי תתארח אצל ההוקס כשהיא בכושר מצוין והיא מנצחת את הליין לעיתים קרובות לאחרונה. המארחת מדשדשת, ותחסר שני שחקנים משמעותיים. האם ההיט ישייטו לניצחון?

יום ראשון 06 ינואר 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 307 בטופס בין אטלנטה הוקס, ביתרון של 6 נקודות לבין מיאמי היט במסגרת ה--NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

אטלנטה הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה, היא הבינה שהעונה גמורה והיא בונה את עצמה סביב הרוקי טריי יאנג. אטלנטה נדרסה ביום שישי על ידי מילווקי 112:144. דיאנדרה במברי הוביל עם 19 נקודות, יאנג הוסיף 13 ועשרה אסיסטים.

קנט בייזמור וטוריאן פרינס ייעדרו אצל אטלנטה, שניצחה את הליין רק בשלושה מ-12 המשחקים האחרונים שלה בבית.

מיאמי היא רק אחת מארבע קבוצות במזרח עם מאזן חיובי במשחקי החוץ שלה. מיאמי גברה על וושינגטון ביום שישי, אחרי שקלעה 95 נקודות בשלושת הרבעים הראשונים. חסן ווייטסייד הוביל את מיאמי עם 21 נקודות ו-18 ריבאונדים.

מיאמי בסגל מלא, היא ניצחה את הליין בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה וגם ניצחה את הליין בחמישה משבעת המשחקים האחרונים שלה באטלנטה. אגב, ששת המשחקים האחרונים של ההיט הסתיימו באובר נקודות.

אטלנטה במקום ה-25 בליגה ביעילות הגנתית, והיא תפגוש קבוצה במומנטום, מכל הבחינות, אך במיוחד התקפית. מיאמי נחה, היא בטירוף, היא טובה בחוץ והיא תנצח את הליין.

ההימור שלנו הוא 2 על מיאמי -6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9