הלייקרס לא ויתרו על הפלייאוף

בלוס אנג'לס מודאגים מהמרחק מהמקום השמיני במערב ויעשו הכל כדי להתאושש ולנצח את הגריזליס, שלא נוטים לעמוד בליין ורק מחכים שהעונה תיגמר

יום שני 25 פברואר 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 334 בטופס בין ממפיס גריזליס ביתרון של 4 נקודות, לבין לוס אנג'לס לייקרס במסגרת ה-NBA.

ממפיס ספגה בשבת הפסד רביעי ברציפות, הפעם 112:107 לקליבלנד החלשה. יונאס ולנציונאס היה היחיד שתיפקד עם 25 נקודות ו-11 ריבאונדים. מייק קונלי מוליך את הגריזליס עם 20 נקודות למשחק. ממפיס ניצחה את הליין בחמישה מששת המשחקים הביתיים האחרונים שלה, למרות רצף ההפסדים. בארבעת המשחקים האחרונים של הגריזליס המשחק הסתיים באובר נקודות.

הלייקרס הפסידו לניו אורלינס 128:115 בשבת ויש חששות שהקבוצה לא תגיע לפלייאוף כשהיא 3.5 משחקים מאחורי המקום השמיני במערב. לברון ג'יימס מוליך את הלייקרס בנקודות, אסיסטים וריבאונדים והקבוצה מאוד תלויה בו, למרות שהוא סוחב פציעה. הלייקרס ניצחו את הליין רק פעם אחת בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלהם.

הלייקרס נאבקים על מקום בפלייאוף, העונה של ממפיס נגמרה, והיא עמדה בליין רק פעם אחת בשלושת המשחקים האחרונים שלה. הלייקרס ניצחו את הליין בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שהגיעו אחרי הפסד לליין, הם יודעים לזנק חזרה ואחרי הביקורת של לברון על שאר השחקנים, הם אמורים לקחת את המשחק מעל לליין.

ההימור שלנו הוא 2 על הלייקרס -4.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

7