הקאבס והניקס בקרב נמושות

שתי הקבוצות החלשות במזרח ייפגשו כשברקע המאזן המעניין של הניקס לאחר ניצחונות. הקאבס, ללא טריסטן תומפסון וג'ון הנסון הפצועים, יוצאים למפגש חוץ לאחר רצף משחקי בית

יום חמישי 28 פברואר 2019
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 314 בתכנייה כאשר ניו יורק ניקס תארח את קליבלנס קאבלירס. המשחק יחל בשעה 02:30 בלילה שבין חמישי לשישי.

שתי הקבוצות הנועלות את טבלת המזרח ייפגשו הלילה בפעם השנייה בחודש פברואר. הניקס, במאזן 13:48 שלילי, זוכים לאחרונה לנשום קצת אוויר כשהם מצליחים לספק כדורסל טוב בביתם ומחברים שני ניצחונות רצופים מול סאן אנטוניו ואורלנדו. בתוספת ניצחון החוץ באטלנטה רגע לפני הפגרה, הניקס רושמים שלושה ניצחונות בחמשת משחקיהם האחרונים ונראה כי מאז הטרייד עם דאלאס (בו ויתרו על פורזינגיס וקיבלו את דניס סמית' ג'וניור ודיאנדרה ג'ורדן) יש אווירה חיובית סביב המועדון שמתועלת גם לניצחונות על הפרקט. דיאנדרה ג'ורדן ומריו הזוניה פצועים וייעדרו, כמו גם פרנק ניליקינה.

גם הקאבלירס מגיעים בכושר חיובי למשחק. למעשה, כמו הניקס, קליבלנד גם היא רושמת שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כולם בבית. קליבלנד שמרה על הבית מול ממפיס ופיניקס, כשטרם הפגרה ניצחה את הניקס במפגש השני ביניהן העונה (104-107). בסך הכל גם קליבלנד בתקופה יחסית טובה לעונה שעוברת עליה, ותנסה להשיג ניצחון חוץ הלילה, נתון די נדיר עבורה (5 ניצחונות לעומת 29 הפסדים בחוץ). טריסטן תומפסון הפצוע ייעדר, כמו גם ג'ון הנסון.

ניו יורק במאזן 7-4-1 חיובי נגד הליין כשהיא מגיעה אחרי ניצחון, והיא מוליכה את הליגה בסטטיסטיקה זו, לכן לא נתעלם ממנה. הקאבלירס יוצאים למשחק חוץ אחרי תקופה ארוכה, וראינו כי בחוץ הם מתקשים מאוד העונה. הלילה יהיה זה המפגש השלילי בין השתיים, בשניים הקדומים קליבלנד שמרה על ביתה. להערכתנו, הביתיות משחקת תפקיד משמעותי במפגש זה וניו יורק תשמור על ביתה והיא זו מבין השתיים שתעלה את מאזנה לארבעה ניצחונות בששת משחקיה האחרונים.

הסימון הוא 1 על ניו יורק ניקס (-3) ביחס 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

7