המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
שתי הקבוצות שייפתחו את המחזור העשירי בשבדיה מגיעות לאחר הפסדים שקטעו להן רצף נאה. האם אורברו תחזור למסלול על חשבונה של קלמאר?
יום שלישי 22 מאי 2018
מערכת TELESPORT
סטיארנן החזקה קרובה יותר לקו האדום מאשר למקום הראשון. במחזור הזה היא תארח את פילקיר שנראית לא רע בפתיחת העונה הזאת. האם המארחת תרשום ניצחון ליגה ראשון העונה?
יום שלישי 22 מאי 2018
מערכת TELESPORT
סט. פטריק מרוצה מאוד מהיכולת שלה בחודש מאי. הפעם היא יוצאת למשחק חוץ לא פשוט אצל שמרוק רוברס שמגלה סימני שיפור קלים. מי מהן תנצח כאן?
יום שלישי 22 מאי 2018
מערכת TELESPORT
ה.י.ק הלסינקי רוצה לחזור למקומה הטבעי כשהיא תארח במחזור הזה את אינטר טורקו. האם האורחת מהתחתית תצליח לשחזר את שעשתה לפני עשרה ימים במסגרת הגביע?
יום שלישי 22 מאי 2018
מערכת TELESPORT
המשחק הרביעי בין הקבוצות יכול לקבוע לאן תלך הסדרה. כל החדשות, הנתונים והמספרים המעניינים לקראת המשחק החם של הלילה. ומי ייקח את כוכב הפנטזי?
יום שני 21 מאי 2018
אסף שלו, אסף שלו
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ישראל - גביע לנוער על שם אבי רן
19:30
הפועל ניר רמת השרון
0 : 0
הפועל קרית שמונה
בלארוס - פרמייר ליג
18:45
פ.ק גורודיה
0 : 0
שחטיור סוליגורסק
20:45
איסלוץ'
0 : 0
לוך מינסק
ברזיל - סרייה א
הסתיים
אינטרנסיונאל
3 : 0
שאפקואנסה
צרפת - צרפתית שנייה, פלייאוף עלייה/ירידה
21:45
גרנובל
0 : 0
בורז' פרונה
שבדיה - ליגה שבדית
20:00
אורברו
0 : 0
קלמאר
פינלנד - ליגה פינית
18:30
ה.י.ק הלסינקי
0 : 0
אינטר טורקו
18:30
קמי
0 : 0
אילבס
18:30
טי.פי.אס טורקו
0 : 0
הונקה
18:30
וי. פי. אס
0 : 0
קופס
19:00
מארייהמן
0 : 0
להאטי
אירלנד - ליגה אירית
22:00
שמרוק רוברס
0 : 0
סט. פטריק
פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה
הסתיים
דפורטיבו קפיאטה
1 : 1
סול דה אמריקה
הסתיים
ליברטד אסונסיון
0 : 0
נאסיונל
נורבגיה - ליגה נורבגית שנייה
20:00
ויקינג
0 : 0
אלסונד
גרמניה - פלייאוף בונדסליגה
19:15
אוהה
0 : 0
קרלסרוהה
איסלנד - ליגה איסלנדית
22:15
קיי. איי. אקוריירי
0 : 0
קפלאביק
22:15
גרינדאביק
0 : 0
ואלור
22:15
סטיארנן
0 : 0
פילקיר
22:15
בריידבליק
0 : 0
ויקינגור רייקיאוויק
אקוודור - ליגה אקוודורית - אפרטורה
נדחה
אאוקאס
0 : 0
אוניברסידאד קאתוליקה
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1
20:00
פרדריקסטאד
0 : 0
אוד ב'
20:00
סטאבק ב'
0 : 0
בארום
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 2
19:30
סקיד
0 : 0
ולרנגה ב'
אסטוניה - ליגת העל
18:30
פייד לינאמיסקונד
0 : 0
טראנס נרבה
20:30
טאמקה
0 : 0
טולביק וילג'נדי
מלזיה - פרמייר ליג
16:15
סראווק
0 : 0
ג'והור
17:00
מיסק-מיפה
0 : 0
פולאו פינאנג
17:00
פדרם
0 : 0
יו. קיי. אם
רומניה - ליגה רומנית
20:45
יובנטוס בוקרשט
0 : 0
קונקורדיה
ליגת האלופות האפריקאית, בית ג'
19:00
הורויה
0 : 0
מאמלודי סאנדאונס
שבדיה - ליגה שבדית שנייה
20:00
אוסטרס
0 : 0
גאיס
שבדיה - גביע שבדי
20:00
האסלהולמס
0 : 0
כריסטיאנסטד
20:30
סילביה
0 : 0
אוסקרסהאמנס
אינדונזיה - ליגה אינדונזית
16:30
מיטרה קוקאר
0 : 0
פי. אס. אם. אס
16:30
פי. אס טי. אן. איי
0 : 0
פרסרו סרוי
16:30
ארמה
0 : 0
פרסבאיה סוראבאיה
17:00
סריוויג'איה
0 : 0
פסיס
מלזיה - סופר ליגה
17:00
קדאח
0 : 0
פהאנג
17:00
טרנגאנו
0 : 0
פראק
17:00
קואלה לומפור
0 : 0
קלנטאן
קולומביה - קולומביאנית שנייה - אפרטורה
הסתיים
קווינדיו
3 : 0
לנארוס
דנמרק - דנמרק, פלייאוף ליגה אירופית
20:00
סונדריסקה
0 : 0
ארהוס
ישראל - ליגת העל לנוער
17:15
הפועל פתח תקווה
0 : 0
הפועל ראשון לציון
מרוקו - ליגה מרוקאית
הסתיים
ברקאנה
3 : 2
מרקש
גולל מטה

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

לוח שידורים

יום שלישי 03:30

קליבלנד קאבלירס

בוסטון סלטיקס

ספורט 5
יום שלישי 16:00

כדורגל : נערים א', מ.ס אשדוד - הפועל ת"א, גמר גביע המדינה

ספורט 5+
יום שלישי 17:15

הפועל פתח תקווה

הפועל ראשון לציון

ספורט 5
יום שלישי 18:15

אנאדולו אפס

דרושאפאקה

ספורט 2
יום שלישי 19:00

מכבי קרית גת

הפועל באר שבע

ספורט 5
יום שלישי 19:15

אוהה

קרלסרוהה

ספורט 1
יום שלישי 19:30

הפועל ניר רמת השרון

הפועל קרית שמונה

ספורט 5+
יום שלישי 20:30

כדורסל : גמר נוער, משחק 2, הפועל ת"א - מכבי ת"א

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 20:45

טופאש בורסה

אולין אדרין

ספורט 2
יום רביעי 18:15

בשיקטאש

בנביטספור

ספורט 2
יום רביעי 19:30

כדורגל : גמר גביע לנשים, מ.כ רמה"ש - מ.ס קריית גת

ספורט 5
יום רביעי 20:45

פנרבחצ'ה אולקר

סקאריה BB

ספורט 2
יום רביעי 21:10

יוסטון אסטרוס

סן פרנסיסקו ג'איינטס

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 18:15

אולין אדרין

טופאש בורסה

ספורט 2
יום חמישי 19:00

וולפסבורג

אולימפיק ליון

ספורט 5+
יום חמישי 20:00

ריין-נקר לובן

מלסונגן

ספורט 1
יום חמישי 20:40

עירוני נס ציונה

הפועל ירושלים

ספורט 5+
יום חמישי 20:40

בני הרצליה

מכבי תל אביב

ספורט 5+
יום חמישי 20:40

עירוני נהריה

הפועל תל אביב

ספורט 5+
יום חמישי 20:40

מכבי חיפה

הפועל חולון

ספורט 5+
יום חמישי 20:40

הפועל אילת

הפועל גלבוע/גליל

ספורט 5+
יום חמישי 20:40

מכבי ראשון לציון

מכבי אשדוד

ספורט 5+
יום חמישי 20:45

דרושאפאקה

אנאדולו אפס

ספורט 2
יום חמישי 21:30

גראן קנאריה

ריאל מדריד

ספורט3

 

 

 

יום שישי 14:00

כדורסל : גמר ליגת הנוער, משחק 3, מכבי ת"א - הפועל ת"א

ספורט 5+ לייב
יום שישי 18:15

סקאריה BB

פנרבחצ'ה אולקר

ספורט 1
יום שישי 20:45

בנביטספור

בשיקטאש

ספורט 1

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז
מספר מחזור: 182001
אנגליה - גביע אנגלי
1 הסתיים
צ'לסי
1 : 0
מנצ'סטר יונייטד
1
איטליה - סרייה א'
2 הסתיים
לאציו
2 : 3
אינטר
2
3 הסתיים
גנואה
1 : 2
טורינו
2
4 הסתיים
מילאן
5 : 1
פיורנטינה
1
5 הסתיים
קליארי
1 : 0
אטאלנטה
1
ספרד - לה ליגה
6 הסתיים
לגאנס
3 : 2
בטיס
1
7 הסתיים
מלאגה
0 : 1
חטאפה
2
8 הסתיים
לאס פלמאס
1 : 2
ג'ירונה
2
9 הסתיים
ויאריאל
2 : 2
ריאל מדריד
X
צרפת - ליגה צרפתית
10 הסתיים
דיז'ון
2 : 1
אנז'ר
1
11 הסתיים
נאנט
1 : 0
שטרסבורג
1
ברזיל - סרייה א
12 הסתיים
אתלטיקו מיניירו
1 : 0
קרוזיירו
1
13 הסתיים
סאו פאולו
1 : 0
סאנטוס
1
14 הסתיים
ספורט רסיפה
1 : 1
קורינתיאנס
X
15 הסתיים
פלמנגו
1 : 1
ואסקו דה גמא
X
ארה"ב - MLS
16 הסתיים
ניו אינגלנד רבולושן
0 : 1
קולומבוס קרו
2