5

חדשות ווינר

חדשות ווינר
המלצת WINNER לליגה הלאומית: הן הפועל נצרת עילית והן הפועל רמת גן איבדו סיכוי ריאלי להעפיל לליגה הבכירה בתום העונה. היום הן יתמודדו ביניהן בקרב על כבוד ומוראל
יום שישי 18 אפריל 2014
המלצת WINNER לליגה הלאומית: הפועל אשקלון רחוקה רק שתי נקודות מהמקום ממנו יורדים ליגה. הפועל ירושלים רק נקודה משם. היום הן יתמודדו ביניהן
יום שישי 18 אפריל 2014
המלצת WINNER לליגה הספרדית: אתלטיקו מדריד רוצה לשמור על המקום הראשון גם בתום המחזור ה-34, ולשם כך היא צריכה לרשום ניצחון על אלצ'ה, שמצידה רחוקה רק 4 נקודות מהקו האדום ורוצה להבטיח הישארות
יום שישי 18 אפריל 2014
מומחי הווינר שלנו ממשיכים לעזור לכם להצליח בווינר ליין. היום ממליצים המומחים על משחקי כדורגל, כדוריד וכדורסל מרחבי העולם
יום חמישי 17 אפריל 2014
המלצת WINNER לליגה הגרמנית: פרנקפורט מהמקום ה-11 בטבלה תארח הערב את האנובר, אשר מאיישת את המקום ה-13 וכל אחת מהן רוצה להבטיח סופית את הישארותה בליגה
יום חמישי 17 אפריל 2014
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף עליון
16:00
הפועל פתח תקווה
0 : 0
בית"ר ת"א רמלה
16:00
מכבי אחי נצרת
0 : 0
הפועל עפולה
16:00
הפועל נצרת עלית
0 : 0
הפועל רמת גן
ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף תחתון
16:00
הפועל ראשון לציון
0 : 0
מכבי אום אל פאחם
16:00
הפועל אשקלון
0 : 0
הפועל ירושלים
ספרד - לה ליגה
21:30
אתלטיקו מדריד
0 : 0
אלצ'ה
צרפת - ליגה ראשונה
21:30
סט. אטיין
0 : 0
ראן
אנגליה - צ'מפיונשיפ
17:00
האדרספילד
0 : 0
ברייטון
17:00
בלקבורן
0 : 0
יאוביל
17:00
בורנמות'
0 : 0
שפילד וונסדיי
17:00
וויגאן
0 : 0
רדינג
17:00
צ'רלטון
0 : 0
בולטון
19:15
בלקפול
0 : 0
ברנלי
21:30
דונקסטר
0 : 0
דרבי קאונטי
סקוטלנד - פרמייר-ליג
21:45
אינברנס
0 : 0
אברדין
רוסיה - פרמייר-ליג
16:00
אמקאר
0 : 0
אוראל ס.ר
דנמרק - ליגה ראשונה
18:00
ברונדבי
0 : 0
סונדריסקה
20:00
ארהוס
0 : 0
מידטיילנד
רומניה - ליגה ראשונה
19:00
גז מתאן מדיאש
0 : 0
אוטלול גלאטי
גביע ליברטאדורס - פלייאוף
03:15
דה סטרונגסט
0 : 0
דפנסור ספורטינג
ארגנטינה - קלאוסורה
47'
ראסינג קלאב
0 : 0
חימנסיה לה פלאטה
אנגליה - ליגה ראשונה
17:00
קרואלי
0 : 0
לייטון אוריינט
17:00
וולבס
0 : 0
רות'רהאם
17:00
ג'ילינגהאם
0 : 0
טרנמיר
17:00
קובנטרי
0 : 0
סווינדון
17:00
פורט וייל
0 : 0
מילטון קיינס דונס
17:00
קולצ'סטר
0 : 0
אולדהאם
17:00
קרלייל
0 : 0
וולסול
17:00
ברנטפורד
0 : 0
פרסטון
17:00
שרוסברי
0 : 0
קרו
17:00
בריסטול סיטי
0 : 0
נוטס קאונטי
21:45
שפילד יונייטד
0 : 0
סטיבנייג'
21:45
ברדפורד
0 : 0
פטרבורו
אנגליה - ליגה שנייה
17:00
וויקומב
0 : 0
נורת'המפטון
17:00
אוקספורד
0 : 0
יורק
17:00
בארי
0 : 0
פלימות'
17:00
אקרינגטון
0 : 0
מנספילד
17:00
צ'לטנהאם
0 : 0
פליטווד
17:00
ווימבלדון
0 : 0
ניופורט
17:00
טורקווי
0 : 0
דאג ורד
17:00
רוצ'דייל
0 : 0
סאות'נד
17:00
מורקאמב
0 : 0
סקאנת'ורפ
17:00
צ'סטרפילד
0 : 0
אקסטר
אנגליה - ליגה מחוזית
17:00
אלדרשוט
0 : 0
סאליסברי סיטי
17:00
אלפרטון
0 : 0
גרימסבי
17:00
בריינטרי טאון
0 : 0
דרטפורד
17:00
גייטסהד
0 : 0
סאות'פורת
17:00
הייד
0 : 0
קידררמינסטר
17:00
לינקולן
0 : 0
קיימברידג'
21:45
טאמוורת'
0 : 0
הרפורד
בלארוס - פרמייר ליג
17:00
טורפדו זודינו
0 : 0
דינמו ברסט
צרפת - ליגה שנייה
21:00
טרואה
0 : 0
קארטייה
21:00
ניור
0 : 0
ברסט
21:00
נים
0 : 0
איסטרס
21:00
נאנסי
0 : 0
דיז'ון
21:00
מץ
0 : 0
סי.איי באסטיה
21:00
לה האבר
0 : 0
טור
21:00
קלרמונט
0 : 0
אנז'ר
21:00
ארלה-אביניון
0 : 0
לאבאל
צ'כיה - ליגה ראשונה
21:15
ויסוצ'ינה יהלבה
0 : 0
בוהמיינס 1905
טורקיה - ליגה ראשונה
20:00
ארסייספור
0 : 0
טרבזונספור
הולנד - ליגה שנייה
21:00
דה גראפשחאפ
0 : 0
ספרטה רוטרדהם
21:00
דן בוס
0 : 0
איינדהובן
21:00
אוס
0 : 0
וולנדאם
21:00
הלמונד ספורט
0 : 0
צעירי טוונטה
21:00
יונג אייאקס
0 : 0
אקסלסיור
21:00
איינדהובן 2
0 : 0
אכילס 29
21:00
מאסטריכט
0 : 0
פורטונה סיטארד
21:00
טלסטאר
0 : 0
דורדרכט
21:00
ונלו
0 : 0
אלמירה סיטי
21:00
ווילם II
0 : 0
אממן
אוסטרליה - פלייאוף
12:30
מלבורן
0 : 0
פ.צ סידני
אירלנד - פרמייר-ליג
19:00
בריי וונדררס
0 : 0
דרי סיטי
21:45
קורק סיטי
0 : 0
דרוגהדה
21:45
דונדלק
0 : 0
שמרוק
21:45
לימריק
0 : 0
אטלון
21:45
סט. פטריק
0 : 0
בוהמיינס
21:45
סליגו רוברס
0 : 0
יו.סי. דבלין
בולגריה - ליגה ראשונה
15:00
צ'רמו מורה ורנה
0 : 0
ליטקס לובץ
מוקדמות אליפות אפריקה
בוטל
דרום סודן
0 : 0
אריתראה
אקוודור - אפרטורה
03:30
אמלק
0 : 0
ליגה דה לוחה
שבדיה - ליגה שלישית מחוז דרום
16:00
מוטאלה איף אף קיי
0 : 0
טרלבורג
18:00
אודבאלה
0 : 0
אוטסיקטנס
וייטנאם - ליגה ראשונה
12:00
תאן הואה
0 : 0
תאן קוואנג נין
בוטל
נין בין
0 : 0
היי פונג
קוסטה ריקה - קלאוסרה
05:00
אלאולנסה
0 : 0
בלן
אירלנד - ליגה ראשונה
21:45
ווטרפורד
0 : 0
שמרוק רוברס ב'
22:00
ווקספורד יות'
0 : 0
גלוואי
22:00
שלבורן
0 : 0
קוב ראמבלרס
ליטא - ליגה ראשונה
18:30
באנגה גארגזדאי
0 : 0
ז'לגיריס וילנה
סינגפור - סופר ליג
14:30
טמפינאס רוברס
0 : 0
וודלנדס וולינגטון
דרום אפריקה - ליגה ראשונה
19:00
מאריצבורג יונייטד
0 : 0
אייאקס קייפ טאון
ארגנטינה - פרימרה ב'
21:30
ויה סן קרלוס
0 : 0
בוקה יונידוס
23:00
אוניון
0 : 0
אינסטיטודו
דנמרק - ליגה שנייה
17:00
הורינג
0 : 0
הוברו
סין - סופר ליג
14:30
הינאן גי'אנה
0 : 0
שאנקסי צ'אנבה
ישראל - ליגה א' - דרום
15:00
הפועל אזור
0 : 0
סקציה נס ציונה
15:00
מכבי שעריים
0 : 0
הפועל מרמורק רחובות
15:00
מכבי קביליו יפו
0 : 0
מ.ס כפר קאסם
15:00
עירוני בת ים
0 : 0
מכבי קרית גת
15:00
מכבי באר שבע
0 : 0
בני אילת
15:00
מכבי קרית מלאכי
0 : 0
מכבי עמישב פתח תקווה
15:00
מכבי באר יעקב
0 : 0
הפועל כפר שלם
15:00
בית"ר כפר סבא שלומי
0 : 0
הפועל מחנה יהודה
ישראל - ליגה א' - צפון
15:30
בית"ר נהריה
0 : 0
הפועל כפר סבא
15:30
מכבי כפר כנא
0 : 0
הפועל מגדל העמק
15:30
הפועל הרצליה
0 : 0
מכבי קריית אתא
15:30
מכבי צור שלום
0 : 0
מכבי דלית אל כרמל
15:30
הפועל חדרה
0 : 0
מ.ס גבעת אולגה
15:30
הפועל דלית אל כרמל
0 : 0
אחווה עראבה
15:30
הפועל אסי גלבוע
0 : 0
הפועל בית שאן מסילות
15:30
מ.ס כרמיאל צפת
0 : 0
עירוני טבריה
ישראל - ליגה ב' - דרום ב'
14:00
עירוני בית שמש
0 : 0
הפועל ערד
14:00
מ.ס באר שבע
0 : 0
בני יצ'אלאל רחובות
14:00
מ.ס דימונה
0 : 0
צעירי טייבה
14:00
מ.ס שיכון המזרח
0 : 0
הפועל רהט
14:00
צעירי רהט
0 : 0
הפועל נחלת יהודה ראשון לציון
14:00
מכבי עירוני נתיבות
0 : 0
בית"ר מעלה אדומים
14:00
מכבי עירוני שדרות
0 : 0
בית"ר גבעת זאב
ישראל - ליגה ב' - צפון א'
15:30
הפועל בני מג'אר
0 : 0
הפועל סכנין
15:30
מכבי עירוני עכו
0 : 0
הפועל בועיינה
15:30
אחווה כפר מנדא
0 : 0
מכבי עירוני טמרה
15:30
הפועל שפרעם
0 : 0
בית"ר חיפה
15:30
סקציה מעלות תרשיחא
0 : 0
אחי עכו
15:30
בני עראבה
0 : 0
עירוני בני כאבול
ישראל - ליגה ב' - צפון ב'
12:00
מ.ס דבוריה
0 : 0
הפועל יוקנעם
12:30
הפועל רמות מנשה מגידו
0 : 0
הפועל בקה אל גרבייה
12:30
מ.ס צעירי טורעאן
0 : 0
הפועל עוספיא
12:30
מכבי אחי איכסל
0 : 0
הפועל בני נוג'ידאת
12:30
מכבי עין מאהל ג'אמל
0 : 0
עירוני נשר
15:30
הפועל אום אל גאנם
0 : 0
מכבי כפר קרע
ישראל - ליגה ב' - דרום א'
11:30
הפועל רמת ישראל
0 : 0
הפועל קרית אונו
15:00
עירוני אור יהודה
0 : 0
15:00
הפועל בקעת הירדן
0 : 0
הפועל מורשה רמת השרון
15:00
מכבי בני ג'לג'וליה
0 : 0
הפועל הוד השרון
15:00
מכבי השרון נתניה
0 : 0
מ.ס טירה
15:00
בית"ר רמת גן
0 : 0
מכבי כפר יונה
15:00
עוצמה חולון
0 : 0
בית"ר פתח תקווה
15:00
שמשון בני טייבה
0 : 0
מ.ס אורתודוכסים יפו
ישראל - ליגה ג' - גליל עליון
14:00
הפועל תרשיחא
0 : 0
הפועל מרום הגליל
14:30
מועדון כדורגל עראמשה דנון
0 : 0
הפועל בני ראמה
15:00
הפועל עירוני צפת
0 : 0
הפועל נהריה
16:45
מכבי אחווה ירכא
0 : 0
מועדון כדורגל סלאמה משגב
ישראל - ליגה ג' - דרום
16:00
מ.כ באר שבע
0 : 0
בני אלסלאם רהט
ישראל - ליגה ג' - שומרון
13:00
הפועל עירוני אור עקיבא
0 : 0
בית"ר פרדס חנה
13:30
מ.ס פרדס חנה כרכור
0 : 0
הפועל ספרטק חיפה
15:00
מועדון ספורט באקה
0 : 0
מכבי עירוני טירת הכרמל
15:00
הפועל טירת הכרמל
0 : 0
איחוד בני בקה
ישראל - ליגה ג' - שרון
15:00
הפועל עליה כפר סבא
0 : 0
הפועל ג'לג'וליה
15:00
הפועל פרדסיה
0 : 0
בית"ר עירוני אריאל
15:00
בני קלנסואה
0 : 0
כפר קאסם ניבראס
15:15
הפועל אורנית
0 : 0
בית"ר טוברוק
15:30
בני רעננה
0 : 0
בית"ר אורנית
16:00
הפועל כפר קאסם
0 : 0
הפועל כפר ברא
17:00
הפועל צעירי קלנסואה
0 : 0
שמשון כפר קאסם
ישראל - ליגה ג' - תל אביב
11:45
מ.כ מחניים רמת גן
0 : 0
בית"ר עזרא
11:45
רוח תל אביב
0 : 0
אליצור יפו תל אביב
12:00
הפועל נוה גולן
0 : 0
מכבי פרדס כץ
12:45
מכבי אור יהודה
0 : 0
אליצור יהוד
13:00
הפועל קרית שלום
0 : 0
שיכון ותיקים רמת גן
14:00
ברית ספורט מעוף
0 : 0
הפועל גבעת שמואל
14:30
בית"ר יפו
0 : 0
עירוני בית דגן
ישראל - ליגה ג' גליל תחתון
16:30
מכבי בני דיר חנא
0 : 0
עירוני בני שעב
גולל מטה

על המגרש

וידאו

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 

הרוב קובע

האם אתם מהמרים על מרוצי סוסים?

ידעתם שהיריבה של טנריפה התייצבה למשחק מולה בהרכב משני ולכן הובסה בקלות?

מנויי קו הזהב ידעו זאת כבר בבוקר המשחק והרוויחו בענק


להצטרפות לקו הזהב
מלאו את הפרטים