חדשות ווינר

חדשות ווינר
קו הזהב להמלצות ווינר: אחרי שחזו 4 מ-7 מקצועני הווינר מגישים שתי המלצות להימורי סינגל למשחקי הערב על משחקי כדורסל וכדורגל
יום שישי 31 אוקטובר 2014
מומחי הווינר שלנו ממשיכים לעזור לכם להצליח בווינר ליין. היום ממליצים המומחים על משחקי כדורגל, כדוריד וכדורסל מרחבי העולם
יום שישי 31 אוקטובר 2014
המלצת WINNER לליגה הספרדית: חטאפה הפסידה בחמישה משמונת משחקי החוץ האחרונים שלה, כולל מספר משחקי ידידות. הערב היא תתארח אצל דפורטיבו לה קורוניה, שמגיעה אחרי ארבעה הפסדים רצופים, במהלכם ספגה 15 שערים
יום שישי 31 אוקטובר 2014
המלצת WINNER לצ'מפיונשיפ: אחרי שלוש תוצאות תיקו בארבעת המשחקים האחרונים שלה, תארח הערב נוריץ' את בולטון החלשה, שהפסידה בשישה משמונת המחזורים האחרונים בליגה
יום שישי 31 אוקטובר 2014
המלצת WINNER לבונדסליגה: בשבוע הבא תפגוש שאלקה את ספורטינג ליסבון בליגת האלופות. אבל הערב היא תארח את אוגסבורג למשחק במסגרת המחזור העשירי בליגה המקומית
יום שישי 31 אוקטובר 2014
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ישראל - ליגה לאומית
14:00
הפועל בני לוד רכבת
0 : 0
הפועל ירושלים
14:00
עירוני טבריה
0 : 0
מכבי אחי נצרת
14:00
מכבי הרצליה
0 : 0
הפועל עפולה
14:00
הפועל רמת גן
0 : 0
עירוני קריית גת
15:00
בני יהודה תל אביב
0 : 0
הכח עמידר רמת גן
גרמניה - בונדסליגה
21:30
שאלקה 04
0 : 0
אוגסבורג
ספרד - לה ליגה
21:45
דפורטיבו לה קורוניה
0 : 0
חטאפה
צרפת - ליגת העל
21:30
מונאקו
0 : 0
ריימס
פורטוגל - ליגת העל
21:45
בנפיקה
0 : 0
ריו אווה
אנגליה - צ'מפיונשיפ
21:45
נוריץ'
0 : 0
בולטון
סקוטלנד - פרמייר-ליג
21:45
סנט ג`ונסטון
0 : 0
מאתרוול
רוסיה - פרמייר-ליג
18:00
רוסטוב
0 : 0
אוראל ס.ר
בלגיה - ליגת העל
21:30
וארגם
0 : 0
גנק
דנמרק - ליגה ראשונה
19:30
מידטיילנד
0 : 0
נורדסלנד
רומניה - ליגה ראשונה
20:30
סטיאווה בוקרשט
0 : 0
דינמו בוקרשט
פולין - ליגה ראשונה
19:00
לצ'נה
0 : 0
לכיה גדנסק
21:30
קורונה קיאלצה
0 : 0
ויסלה קראקוב
אוקראינה - פרמייר-ליג
19:00
מטאלורג דונייצק
0 : 0
שחטיור דונייצק
סלובקיה - ליגה ראשונה
19:30
טרנסין
0 : 0
רוזומברוק
אנגליה - ליגה שנייה
21:45
אקרינגטון
0 : 0
מורקאמב
צרפת - ליגה שנייה
21:00
אוקזר
0 : 0
ברסט
21:00
קלרמונט
0 : 0
נים
21:00
קארטייה
0 : 0
סושו
21:00
דיז'ון
0 : 0
אתלטיק אז'קסיו
21:00
גזלה אז'קסיו
0 : 0
שאטורו
21:00
לאבאל
0 : 0
טור
21:00
לה האבר
0 : 0
ארלה-אביניון
21:00
טרואה
0 : 0
אורליאן
צ'כיה - ליגה ראשונה
21:15
מלאדה בולסלאב
0 : 0
בוהמיינס 1905
גרמניה - בונדסליגה 2
19:30
קרלסרוהה
0 : 0
סנדהאוסן
19:30
פורטונה דיסלדורף
0 : 0
אינגולסטד
19:30
אוניון ברלין
0 : 0
גרויטר פירט
אירלנד - פלייאו,
21:45
גלוואי
0 : 0
יו.סי. דבלין
טורקיה - סופרליג
20:00
גלאטסראיי
0 : 0
קאסימפסה
הולנד - ליגה שנייה
21:00
איינדהובן
0 : 0
יונג אייאקס
21:00
טלסטאר
0 : 0
מאסטריכט
21:00
פורטונה סיטארד
0 : 0
אממן
אוסטרליה - ליגה ראשונה
81'
מלבורן הארט
1 : 1
אדלייד יונייטד
ידידות
17:00
צפון קוריאה
0 : 0
כווית
בולגריה - ליגה ראשונה
14:00
מארק דופניטסה
0 : 0
לודוגורטס רזגראד
מונטנגרו - ליגה שנייה
14:30
איגאלו
0 : 0
קום
14:30
סנטיניה
0 : 0
ראדניצקי בראני
14:30
זאביילו
0 : 0
בראטסטבו
14:30
ג'זרו
0 : 0
איסקרה
14:30
דציץ' טוזי
0 : 0
ג'דינסטבו ביפי
14:30
איבאר
0 : 0
ארסנל טיבאט
קוסטה ריקה - אפרטורה
הסתיים
דפורטיבה קמליטה
0 : 1
קלאב ספורט הרדיאנו
סלובניה - ליגה ראשונה
18:00
מאריבור
0 : 0
דומז'לה
ליטא - ליגה ראשונה
17:00
קלייפדוס גראניטס
0 : 0
סיאוליאי
19:00
דאינבה אליטוס
0 : 0
באנגה גארגזדאי
סינגפור - סופר ליג
13:30
בלסטיר קאלסה
0 : 0
הום יונייטד
13:30
טמפינאס רוברס
0 : 0
ברוניי די פי אם אם
13:30
סינגפור ארמד פורסס
0 : 0
אלבירקס ניגאטה
דרום אפריקה - ליגה ראשונה
נדחה
מורוקה סוואלוס
0 : 0
פלאטינום סטארס
נדחה
מאריצבורג יונייטד
0 : 0
יוניברסיטי אוף פרטוריה
משחקים שונים
11:00
בודפשט הונבד עד 20
0 : 0
מרצדס- קסקמטי לה עד 21
11:00
צסק"א מוסקבה עד 21
0 : 0
זניט סט. פטרסבורג עד גיל 21
12:00
פושקאש אדקמי עד 21
0 : 0
ואק עד 21
13:00
בודפשט עד 21
0 : 0
ואסס בודפשט עד 21
13:00
ז''אגלבי לובין עד 21
0 : 0
ארקה גדיניה עד 21
14:00
ראקובסקי 2011 עד גיל 19
0 : 0
ג'יגנט סידינני עד גיל 19
14:00
פירין בלאואבגארד עד 19
0 : 0
ולבאזד קיוסטנדיל עד גיל 19
14:00
אוסקר אי אל עד גיל 19
0 : 0
ויטושה ביסטריצה עד גיל 19
14:00
סטפמברי סופיה עד גיל 19
0 : 0
מיניור עד גיל 19
14:30
ארסנל בילה
0 : 0
קרמין קרמנצ'וק
15:00
בארדייוב עד 19
0 : 0
ניטרה עד 19
15:30
דינמו זאגרב ב'
0 : 0
נק האסק
16:00
לבסקי סופיה עד 19
0 : 0
צסק"א סופיה עד גיל 19
16:00
לוקומוטיב סופיה עד גיל 21
0 : 0
קונגליירו גרמן עד גיל 19
20:00
פארנדורף ב'
0 : 0
פורבאך
20:30
איי.אס.קיי אבריסדורף
0 : 0
קרמס
20:30
מנסדורף
0 : 0
לאובנדורוף
הונגריה - ליגת העל
20:00
קצ'קמטי
0 : 0
פושקאש אקדמי
קופה סודאמריקנה
הסתיים
סאו פאולו
4 : 2
אמלק
הסתיים
בוקה ג'וניורס
1 : 0
סרו פורטנו
ארה"ב - MLS - פלייאוף
הסתיים
ניו יורק רד בולס
2 : 1
ספורטינג קנזס סיטי
גרמניה - ליגה שלישית
20:00
סונהוף גרובספאץ'
0 : 0
מיינץ 05 ב
20:00
האנזה רוסטוק
0 : 0
אוסנאברוק
צ'ילה - אפרטורה
22:00
סנטיאגו וונדררס
0 : 0
או'היגינס
ברזיל - ליגה שנייה B
23:30
אתלטיקו גויאניינסה
0 : 0
וילה נובה
פולין - ליגת המשנה
14:45
פלוטה סווינוסקי
0 : 0
וויגרי סוואקי
18:00
מיידז לגניקה
0 : 0
פוגון סיידלסה
19:00
סנדיצ'יה נווי סאסץ'
0 : 0
GKS קטוביץ
19:30
ארקא גדיניה
0 : 0
צ'רוברי גלוגו
20:45
וידזב לודז'
0 : 0
ז'אגלבי לובין
גרמניה - אזורית מערב
20:00
אס וי רודינגהאוסן
0 : 0
ווידנברוק
20:30
ווטנשצייד
0 : 0
פורטונה דיסלדורף 2
20:30
ויקטוריה קולן 1904
0 : 0
אאכן
רוסיה - שלישית. דרום
13:00
זמצ'וזינה יאלטה
0 : 0
ביולוג נובוקובאנסק
13:00
אנז'י מאחצ'קלה ב'
0 : 0
אף סי רוטור וולגוגראד
13:00
אנגושט נזראן
0 : 0
דינמו סטאוורופול
13:00
טגאנרוג
0 : 0
מאשוק- קיי אם וי
13:00
אסטרחן
0 : 0
מיטוס
14:00
טורפדו ארמביר
0 : 0
ויטיאז קרימסק
15:00
קראסנודר ב'
0 : 0
סווסטופול
15:00
אלניה די ולאדיקווקאז
0 : 0
טרק גרוזני ב'
16:00
אפיפס אפיפסקי
0 : 0
סוצ'י
16:00
סימפרופול
0 : 0
צ'רנומורטס
גרמניה - אזורית. דרום מערב
20:00
פירמסנס
0 : 0
קייזרסלאוטרן 2
גרמניה - אזורית. צפון מזרח
16:00
פלאואן
0 : 0
גרמניה הלברשדט
גרמניה - אזור באיירן
20:00
בורגהאוסן
0 : 0
ספאבג ביירות'
20:30
שוויינפורט
0 : 0
באמברג
תוניסיה - ליגה ראשונה
15:30
סטאד טוניסיאן
0 : 0
אספרנסה
ישראל - ליגה א' - דרום
13:00
מכבי קרית מלאכי
0 : 0
הפועל הוד השרון
13:15
הפועל אזור
0 : 0
בית"ר כפר סבא שלומי
13:15
מ.ס שיכון המזרח
0 : 0
סקציה נס ציונה
13:30
הפועל מורשה רמת השרון
0 : 0
מכבי קביליו יפו
13:30
מכבי שעריים
0 : 0
הפועל מחנה יהודה
13:30
הפועל כפר שלם
0 : 0
מכבי באר שבע
13:45
מכבי עמישב פתח תקווה
0 : 0
מ.ס כפר קאסם
ישראל - ליגה א' - צפון
13:00
הפועל מגדל העמק
0 : 0
הפועל הרצליה
13:00
איחוד בני מג'דל כרום
0 : 0
מכבי קריית אתא
13:00
הפועל בית שאן מסילות
0 : 0
סקציה מעלות תרשיחא
13:30
הפועל אסי גלבוע
0 : 0
בית"ר נהריה
13:30
מכבי אום אל פאחם
0 : 0
מכבי צור שלום
14:00
הפועל חדרה
0 : 0
מ.ס כרמיאל צפת
ישראל - ליגה ב' - דרום ב'
12:00
בית"ר גבעת זאב
0 : 0
מ.ס באר שבע
12:00
בית"ר מעלה אדומים
0 : 0
הפועל מרחבים
12:00
בני יצ'אלאל רחובות
0 : 0
בני רעננה
12:45
עירוני מודיעין
0 : 0
מכבי עירוני נתיבות
12:45
מ.ס דימונה
0 : 0
הפועל ערד
14:00
בני אילת
0 : 0
אגודת ספורט חולון מור
ישראל - ליגה ב' - צפון א'
11:45
הפועל שפרעם
0 : 0
מכבי עירוני עכו
13:00
הפועל כאוכב
0 : 0
הפועל עירוני צפת
14:00
בית"ר חיפה
0 : 0
הפועל בני מג'אר
14:00
אחי עכו
0 : 0
14:30
עירוני בני כאבול
0 : 0
אחווה עראבה
15:30
הפועל סכנין
0 : 0
הפועל איחוד בני סמיע
ישראל - ליגה ב' - צפון ב'
13:00
הפועל בני נוג'ידאת
0 : 0
מ.ס פרדס חנה כרכור
14:30
מכבי אחי איכסל
0 : 0
מכבי סולם האני
14:30
הפועל רמות מנשה מגידו
0 : 0
הפועל דלית אל כרמל
ישראל - ליגה ב' - דרום א'
פעיל
בית"ר רמת גן
1 : 1
מ.ס אורתודוכסים יפו
פעיל
בית"ר פתח תקווה
0 : 0
מ.ס טירה
11:45
הפועל רמת ישראל
0 : 0
הפועל קרית אונו
11:45
הפועל בקעת הירדן
0 : 0
עירוני אור יהודה
12:00
מכבי כפר יונה
0 : 0
מכבי בני ג'לג'וליה
12:30
הפועל נחלת יהודה ראשון לציון
0 : 0
צעירי טייבה
13:30
הפועל כפר קאסם
0 : 0
הפועל צפרירים חולון
13:30
עוצמה חולון
0 : 0
רוח תל אביב
ישראל - ליגה ג' - גליל עליון
13:00
הפועל מרום הגליל
0 : 0
מכבי בני נחף
13:00
הפועל נהריה
0 : 0
מועדון כדורגל עראמשה דנון
14:30
מכבי אחווה ירכא
0 : 0
הפועל ג'ת ינוח הגלילית
ישראל - ליגה ג' - דרום
12:30
מ.ס ירוחם
0 : 0
מכבי שגב שלום
13:30
צעירי אלהושלה
0 : 0
מכבי עירוני שדרות
14:30
הפועל תל שבע
0 : 0
עירוני כסייפה
14:30
מ.כ באר שבע
0 : 0
מכבי עירוני חורה
ישראל - ליגה ג' - שומרון
12:00
הפועל אחוה חיפה
0 : 0
בית"ר חדרה
13:00
הפועל עירוני אור עקיבא
0 : 0
מכבי עירוני ברטעה
13:45
הפועל איחוד בני ג'ת
0 : 0
בית"ר פרדס חנה
13:45
הפועל טירת הכרמל
0 : 0
מכבי נוה שאנן
14:00
הפועל חליסה
0 : 0
מכבי עירוני טירת הכרמל
14:00
מ.ס כדורגל הפועל קרית ים
0 : 0
מועדון ספורט חיפה רובי שפירא
ישראל - ליגה ג' - שרון
נדחה
כפר קאסם ניבראס
0 : 0
הפועל ג'לג'וליה
12:45
הפועל פרדסיה
0 : 0
הפועל אורנית
13:00
מ.ס נתניה
0 : 0
שמשון בני טייבה
13:30
בית"ר טוברוק
0 : 0
שמשון כפר קאסם
13:30
הפועל כפר ברא
0 : 0
מכבי השרון נתניה
14:00
הפועל עליה כפר סבא
0 : 0
בני קלנסואה
ישראל - ליגה ג' - תל אביב
פעיל
שיכון ותיקים רמת גן
0 : 0
בני יהוד
פעיל
מכבי פרדס כץ
0 : 0
מכבי ספרטק רמת גן
11:45
אליצור יפו תל אביב
0 : 0
הפועל קרית שלום
11:45
ברית ספורט מעוף
0 : 0
בית"ר יפו
11:45
מכבי עירוני אור יהודה
0 : 0
הפועל אבירי בת ים
13:45
הפועל נוה גולן
0 : 0
מכבי השקמה חן
13:45
אליצור יהוד
0 : 0
בית"ר עזרא
14:00
עירוני בית דגן
0 : 0
מ.כ מחניים רמת גן
ישראל - ליגה ג' - יזרעאל
13:30
הפועל עירוני ערערה
0 : 0
מ.כ נצרת עילית
14:00
בית"ר אל עמל נצרת
0 : 0
איחוד בני בקה
ישראל - ליגה ג' - מרכז
11:20
מועדון כדורגל חולון יניב
0 : 0
הפועל רמלה
12:00
הפועל אנטויניו אורטודוקסים יפו
0 : 0
הפועל מבשרת ציון
12:00
הפועל חבל מודיעין
0 : 0
הפועל טירת שלום
12:00
שמשון תל אביב
0 : 0
מכבי קרית עקרון אשר
13:00
אגודת ספורט נורדיה ירושלים
0 : 0
עירוני לוד
13:00
מ.ס ראשון לציון
0 : 0
מכבי רחובות
13:30
הפועל עירוני גדרה
0 : 0
הפועל מצליח
איראן - ליגת העל האיראנית
13:45
נאפט טהרן
0 : 0
מס סארצ'סמי
14:00
ספהאן
0 : 0
אסטגלאל קוזסטאן
15:05
אשתגלאל
0 : 0
סאבה קום
15:10
סייפה
0 : 0
רהא האן
15:20
נאפט מאסייד סולימאן
0 : 0
זוב אהן
15:20
גוסטארש פולאד
0 : 0
טרקתור סזי
גולל מטה

על המגרש

וידאו

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 

הרוב קובע

מי תזכה באליפות ליגת העל?

מנויי קו הזהב יודעים ומרוויחים בענק!
רוצים גם אתם להגדיל את
סיכויי הזכייה?
או השאירו שם ומספר טלפון ונציג
יחזור אליכם
שם:
טלפון:
מסלול:
c