3

המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
יובנטוס יוצאת לפגוש את סמפדוריה שעדיין מושלמת במגרשה הביתי העונה. האם החבורה של מסימו אלגרי תצליח לחזור הביתה עם שלוש נקודות יקרות?
יום ראשון 19 נובמבר 2017
מערכת TELESPORT
חדשות ווינר ליום שלישי: הפועל ת"א עם שלושה זרים בלבד במשחק רדיוס מול חיפה, ו-ווסטהאם ו-ווטפורד מציעות שורה ארוכה של שחקנים פצועים. וגם: הקבוצות השוות ב-NBA נפגשות
יום ראשון 19 נובמבר 2017
אסף שלו, אסף שלו
הליגה הספרדית חוזרת גם היא מפגרת הנבחרות ואנחנו מתמקדים במפגש בין אתלטיק בילבאו לויאריאל. האם הקבוצה שלא הצליחה לנצח כאן בישראל תעשה את העבודה בבילבאו?
יום ראשון 19 נובמבר 2017
מערכת TELESPORT
ורדר ברמן מייחלת להשיג את ניצחון הליגה הראשון שלה העונה. היא מקווה שפגרת הנבחרות איפסה את הכוונות שלה והיא תוכל לעשות זאת כבר במשחק מול האנובר. איך זה יסתיים?
יום ראשון 19 נובמבר 2017
מערכת TELESPORT
ווטפורד הצנועה יצאה לפגרה אחרי רצף משחקים מתסכל. כעת היא שבה למגרשה הביתי במטרה לאסוף שלוש נקודות מול ווסטהאם שנמצאת מתחת לקו האדום. מי תנצח?
יום ראשון 19 נובמבר 2017
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
אנגליה - פרמייר ליג
18:00
ווטפורד
0 : 0
ווסטהאם
גרמניה - בונדסליגה
16:30
שאלקה 04
0 : 0
המבורג
19:00
ורדר ברמן
0 : 0
האנובר 96
איטליה - סרייה א'
13:30
קרוטונה
0 : 0
גנואה
16:00
בנבנטו
0 : 0
ססואולו
16:00
טורינו
0 : 0
קייבו
16:00
אודינזה
0 : 0
קליארי
16:00
סמפדוריה
0 : 0
יובנטוס
16:00
ספאל
0 : 0
פיורנטינה
21:45
אינטר
0 : 0
אטאלנטה
ספרד - לה ליגה
13:00
מלאגה
0 : 0
דפורטיבו לה קורוניה
17:15
אספניול
0 : 0
ולנסיה
19:30
לאס פלמאס
0 : 0
לבאנטה
21:45
אתלטיק בילבאו
0 : 0
ויאריאל
צרפת - ליגה צרפתית
16:00
קון
0 : 0
ניס
18:00
ליון
0 : 0
מונפלייה
22:00
בורדו
0 : 0
מארסיי
אנגליה - צ'מפיונשיפ
15:15
לידס
0 : 0
מידלסברו
סקוטלנד - ליגה סקוטית
17:00
הארטס
0 : 0
פרטיק ת'יסל
הולנד - ליגה הולנדית
13:30
דן האג
0 : 0
הראקלס
15:30
זוולה
0 : 0
פ.ס.וו. איינדהובן
15:30
אוטרכט
0 : 0
אקסלסיור
15:30
כרונינגן
0 : 0
ויטסה
17:45
רודה
0 : 0
אלקמאר
רוסיה - ליגה רוסית
90'
פ.צ אופה
2 : 0
אוראל ס.ר
13:00
אנז'י מחצ'קלה
0 : 0
לוקומוטיב מוסקבה
15:30
רוסטוב
0 : 0
אמקאר פרם
18:00
זניט סט. פטרסבורג
0 : 0
טוסנו
בלגיה - ליגה בלגית
15:30
זולטה וורחם
0 : 0
גנק
19:00
קלאב ברוז'
0 : 0
ואסלנד בוורן
21:00
לוקרן
0 : 0
גנט
יוון - ליגה יוונית
15:00
קסאנטי
0 : 0
פאניוניוס
17:15
פלאטניאס
0 : 0
אסטרס טריפוליס
17:15
פאס ג'יאנינה
0 : 0
פנאיתוליקוס
19:30
פנאתינאיקוס
0 : 0
א.א.ק. אתונה
צ'כיה - ליגה צ'כית
16:00
מלאדה בולסלאב
0 : 0
בוהמיינס 1905
16:00
קרבינה
0 : 0
יבלונץ
דנמרק - ליגה דנית
13:00
לינגבי
0 : 0
ראנדרס
15:00
הורסנס
0 : 0
אודנסה
17:00
סונדריסקה
0 : 0
קופנהאגן
19:00
ברונדבי
0 : 0
נורדסלנד
רומניה - ליגה רומנית
18:00
קונקורדיה
0 : 0
אסטרה ג'ורג'יו
20:45
דינמו בוקרשט
0 : 0
קלוז'
פולין - ליגה פולנית
16:30
שלאסק וורוצלאב
0 : 0
ארקה גידיניה
19:00
לגיה ורשה
0 : 0
גורניק ז'אבז'ה
סלובקיה - ליגה סלובקית
15:00
סלובן ברטיסלאבה
0 : 0
ספרטק טרנאבה
קפריסין - ליגה קפריסאית
16:00
א.א.ל לימסול
0 : 0
ניאה סאלאמיס
18:00
ארמיס ארדיפו
0 : 0
אנורתוסיס פמגוסטה
ארגנטינה - פרימיירה. ליגה ארגנטינאית
הסתיים
סן מרטין סן חואן
1 : 3
סן לורנצו
הסתיים
אינדפנדיינטה
1 : 0
ריבר פלייט
22:00
טיגרה
0 : 0
אסטודיאנטס לה פלטה
22:00
אוניון
0 : 0
צ'אקריטה ג'וניורס
איטליה - סרייה ב'
18:30
סאלרניטנה
0 : 0
קרמונזה
ידידות
הסתיים
פיג'י
0 : 2
אסטוניה
פורטוגל - גביע פורטוגלי
16:30
אוליביירנסה
0 : 0
מאריטימו
17:00
קאלדאס
0 : 0
ארוקה
17:00
פראנסה
0 : 0
ליישוש
17:00
ויזלה
0 : 0
וילארדנסה
17:00
מוריירנסה
0 : 0
פלגייראס 1932
17:00
אקדמיקה קוימברה
0 : 0
נאסיונל מדיירה
17:00
לייריה
0 : 0
אבש
17:00
אוניאו מדיירה
0 : 0
פרמונדה
18:00
פריאנסה
0 : 0
וילאפראנקואנסה
18:00
סנטה קלרה
0 : 0
צ'אבס
18:00
ספורטינג איידיל
0 : 0
קובה דה פיאדדה
22:15
גימראייש
0 : 0
פיירנסה
קרואטיה - ליגה קרואטית
16:00
דינמו זאגרב
0 : 0
לוקומוטיבה זאגרב
19:00
איסטרה
0 : 0
היידוק ספליט
ברזיל - סרייה א
21:00
פלמנגו
0 : 0
קורינתיאנס
21:00
סאו פאולו
0 : 0
בוטאפוגו
21:00
ספורט רסיפה
0 : 0
באהיה
21:00
ויטוריה
0 : 0
קרוזיירו
21:00
אתלטיקו גויאניינסה
0 : 0
שאפקואנסה
23:00
סאנטוס
0 : 0
גרמיו
23:00
אתלטיקו מיניירו
0 : 0
קוריטיבה
23:00
אתלטיקו פארננסה
0 : 0
ואסקו דה גמא
אוקראינה - פרמייר-ליג
14:00
וורסקלה
0 : 0
סטאל קמיאנסקה
19:30
צ'רנומורץ אודסה
0 : 0
אולימפיק דונייצק
גרמניה - בונדסליגה 2
14:30
סט. פאולי
0 : 0
רגנסבורג
14:30
דואיסבורג
0 : 0
אוהה
14:30
אינגולשטאדט
0 : 0
פורטונה דיסלדורף
שוויץ - ליגה שווייצרית
17:00
יאנג בויז
0 : 0
פ.צ ציריך
17:00
גראסהופרס
0 : 0
ת'ון
17:00
לוזאן
0 : 0
לוצרן
שבדיה - פלייאוף עלייה/ירידה
15:45
יונקופינגס
0 : 0
טרלבורג
טורקיה - ליגה טורקית
13:00
אלניאספור
0 : 0
מלאטייספור
13:00
גנצ'לרבירליג'י
0 : 0
קייסריספור
15:30
טרבזונספור
0 : 0
אוסמנליספור
18:30
פנרבחצ`ה
0 : 0
סיבאספור
אוסטריה - בונדסליגה
17:30
זלצבורג
0 : 0
שטורם גראץ
אוסטרליה - ליגה ראשונה
הסתיים
פרת' גלורי
0 : 2
מלבורן
דרום קוריאה - ליגה דרום קוריאנית
הסתיים
פ.צ. סיאול
3 : 2
ג'ג'ו יונייטד
הסתיים
ג'אונבוק מוטורס
2 : 3
סוואן בלווינגס
הסתיים
גאנגוון
1 : 2
אולסאן יונדאי
מונטנגרו - ליגה שנייה
14:00
ברני
0 : 0
פ.ק לובצ'ן
14:00
איבאר
0 : 0
יזרו
14:00
מלאדוסט לייסקופלייה
0 : 0
אוטראנט
14:00
איגאלו
0 : 0
סליק
14:00
מורנר
0 : 0
ג'דינסטבו ביפי
14:00
סנטיניה
0 : 0
אף. קיי בוקלי
ספרד - ליגה ספרדית שניה
13:00
נומאנסיה
0 : 0
חימנסטיק
17:00
ראיו ואייקאנו
0 : 0
ברצלונה ב'
19:00
אוסאסונה
0 : 0
אלקורקון
19:00
סביליה אתלטיקו
0 : 0
קורדובה
21:00
ליאונסה
0 : 0
גרנאדה
21:30
ספורטינג גיחון
0 : 0
קאדיז
סקוטלנד - הליגה הסקוטית הראשונה
17:00
דנדי יונייטד
0 : 0
פלקירק
צרפת - גביע צרפתי
15:00
סטיל
0 : 0
סט. אבולד
15:00
סנליס
0 : 0
וימי
אורוגוואי - קלאוסורה
הסתיים
נאסיונל
1 : 0
אתלטיקו פניקס
21:00
בוסטון ריבר
0 : 0
דפנסור ספורטינג
22:00
ליברפול מונטבידאו
0 : 0
סוד אמריקה
22:00
מונטבידאו וונדררס
0 : 0
רמפלה ג'וניורס
22:00
ראסינג
0 : 0
דאנוביו
שוויץ - ליגה שווייצרית שנייה
17:00
קיאסו
0 : 0
וולן
טורקיה - ליגה שנייה
17'
סאמסונספור
0 : 0
אדאנאספור
18'
באליקסירספור
0 : 0
אסקיסהירספור
14:30
אלטינורדו
0 : 0
גירסונספור
17:00
ריזספור
0 : 0
איסטנבולספור
סלובניה - ליגה סלובנית
16:00
דומז'לה
0 : 0
קרסקו
אקוודור - ליגה אקוודורית - קלאוסרה
19:00
דפורטיבו מאקארה
0 : 0
פוארזה אמרייה
19:00
אוניברסידאד קאתוליקה
0 : 0
ברצלונה ספורטינג קלאב
22:00
גויאקיל סיטי
0 : 0
ליגה דפורטיבו דה קיטו
גואטמלה - אפרטורה
הסתיים
קומוניקאסיונס
2 : 1
אנטיגואה גואטמלה
19:00
סנאראטה
0 : 0
דפורטיבו פטאפה
20:00
סוצ'יטפקס
0 : 0
סיקווינאטה
20:00
דפורטיבו מלאקאטקו
0 : 0
סי אס די מוניסיפל
22:00
קובאן אימפריאל
0 : 0
דפורטיבו מרקוונסה
רוסיה - ליגה רוסית שנייה
17'
ספרטק טאמבוב
1 : 0
זניט סט. פטרסבורג ב'
ערב הסעודית - ליגה ראשונה
18:40
אל טעאוון
0 : 0
אל אהלי
יוון - ליגה יוונית שנייה
15:00
ארגוטליס
0 : 0
אריס סלוניקי
15:00
אייגיניאקוס
0 : 0
פאנגיאליוס
15:00
אפולון לאריסה
0 : 0
פאנסרייקוס
15:00
פנאיקי
0 : 0
קיסאמיקוס
15:00
קראייסקאקיס
0 : 0
ספרטי
בוטל
אחארנייקוס
0 : 0
וריה
15:00
קאליטאה
0 : 0
דוקסה דרמאס
15:00
אפולון קלמריאס
0 : 0
אנגניסי קארדיטסאס
ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית שנייה
22:00
פלאנדריה
0 : 0
אתלטיקו אול בויס
22:00
בראון דה אדרוגה
0 : 0
אינדפנדיינטה ריבאדאביה
22:00
אלמאגרו
0 : 0
בוקה יונידוס
22:00
גיירמו בראון
0 : 0
אלדוסיבי
23:00
סן מרטין דה טוקומן
0 : 0
קילמס
פרו - פירמיירה קלאוסרה
הסתיים
אקדמיה קנטולאו
1 : 1
ספורט רוסריו
18:00
אוניון קומרסיו
0 : 0
אוניברסידד קאחאמרקה
19:30
אליאנזה אתלטיקו
0 : 0
איאקוצ'ו אינטי גאס
20:15
חואן אוריץ'
0 : 0
אליאנזה לימה
22:30
אוניברסיטריו דה דפורטס
0 : 0
ספורטינג קריסטל
סין - גביע סיני
13:35
שנגחאי שינואה
0 : 0
שנגחאי סיפג
ספרד - ליגה ספרדית שלישית, בית ב'
13:00
טודלאנו
0 : 0
חיחון ב'
18:00
בורגוס
0 : 0
אתלטיק בילבאו ב'
18:00
לוגרונייס
0 : 0
מיראנדס
18:00
ריאל אוניון
0 : 0
ארינאס גצ'ו
19:30
קאודאל דפורטיבו
0 : 0
איסארה
ספרד - ליגה ספרדית שלישית, בית ג'
13:00
אונטיינינט
0 : 0
אתלטיקו בלאיירס
13:00
יאגוסטרה
0 : 0
פנה סנטה יולליה
13:00
פורמנטרה
0 : 0
אולוט
13:00
מאיורקה
0 : 0
אלצ'ה
13:00
קורניה
0 : 0
סראגוסה ב'
13:00
אברו
0 : 0
בדאלונה
18:00
אלקויונו
0 : 0
פראלאדה
19:00
הרקולס
0 : 0
אתלטיקו סאגונטינו
יפן - ליגה יפנית שנייה
הסתיים
מונטדיו יאמאגטה
4 : 1
גיפו
הסתיים
טספאקוסאצו גונמה
1 : 4
וי-וארן נגאסאקי
הסתיים
רנופה ימאגוצ'י
1 : 1
אהימה
הסתיים
קמאטמארה סאנוקי
0 : 2
נאגויה גרמפוס 8
הסתיים
ג'ף יונייטד צ'יבה
2 : 1
יוקוהמה
הסתיים
טוקיו ורדי
2 : 1
טוקושימה וורטיס
הסתיים
שונן בלמארה
1 : 1
מצ'ידה זלביה
הסתיים
מאצומוטו יאמגה
0 : 1
קיוטו סנגה
הסתיים
זוויגן קנאזאווה
2 : 1
מיטו הוליהוק
הסתיים
פגיאנו אוקאיאמה
1 : 1
אביספה פוקואוקה
הסתיים
אויטה טריניטה
2 : 1
רואסו קומאמוטו
וייטנאם - ליגה ראשונה
15'
הא נוי
0 : 0
קיו אן קיי קוואנג נאם
20'
דה נאנג
1 : 1
HP הא נוי
19'
קאן טו
0 : 0
סונג לאם
20'
בין דונג
0 : 0
דונג טם לונג אן
19'
תאן הואה
0 : 0
קהאן הואה נה טראנג
18'
היי פונג
0 : 0
הואנג אן ג'יה לאי
18'
סי. אל. בי טי. פי הו צ'י מין
2 : 0
תאן קוואנג נין
גרמניה - אזורית. דרום מערב
15:00
קובלנץ
0 : 0
רוכלינג
15:00
קיקרס אופנבך
0 : 0
הופנהיים ב'
איטליה - ליגה איטלקית שלישית
15:30
קטנזארו
0 : 0
קוסנזה
הודו - ליגה הודית
14:00
צ'נאיין
0 : 0
גואה
16:30
בנגאלורו
0 : 0
מומבאי סיטי
קולומביה - ליגה קולומביאנית - קלאוסורה
הסתיים
אליאנזה פטרולרה
0 : 0
סנטה פה
הסתיים
מילונאריוס
5 : 1
דפורטיבו קאלי
16:00
ג'וניור
0 : 0
דפורטיבו פאסטו
ויילס - ליגה וולשית
16:30
קרדיף מט יוניברסיטי
0 : 0
אלמנטס ספן דרוידס
איטליה - ליגה שלישית. בית א'
15:30
ארזו
0 : 0
קונאו
15:30
אלסנדרייה
0 : 0
ויטרבזה
17:30
ג'יאנה ארמיניו
0 : 0
פראטו
17:30
פונטדרה
0 : 0
מונזה
17:30
ליבורנו
0 : 0
אולביה
17:30
פיסטויזה
0 : 0
פיאצ'נזה
19:30
גאבוראנו
0 : 0
קראסה
איטליה - ליגה שלישית. בית ב'
15:30
רנאטה
0 : 0
טראמו
15:30
סמבנדטסה
0 : 0
בסאנו וי
15:30
ויצ'נזה
0 : 0
מסטרה
15:30
אלמה יובנטוס פאנו
0 : 0
סודטירול
בוטל
מודנה
0 : 0
פורדנון קאלסיו
19:30
רג'יאנה
0 : 0
רוונה
19:30
ג'וביו
0 : 0
פרמאנה
19:30
פראלפיסאלו
0 : 0
אלבינולפה
בולגריה - ליגה בולגרית
12:30
דונאב רוסה
0 : 0
צ'רנו מורה ורנה
17:30
ויטושה ביסטריצה
0 : 0
לבסקי סופיה
ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו
הסתיים
דפנסורס דה בלגראנו
3 : 0
סן מיגל
22:00
ויה סן קרלוס
0 : 0
סן טלמו
ספרד - ליגה ספרדית שלישית, בית א'
13:00
ויאדוליד ב'
0 : 0
אס. אס. רייס
13:00
ראיו מחאדהונדה
0 : 0
סרסדה
13:00
קורושו
0 : 0
ראפידו דה בוזאס
17:30
נבאלקרנרו
0 : 0
ג'י. סגוביאנה
17:30
פרול
0 : 0
פואנלבראדה
18:00
דפורטיבו לה קורוניה ב'
0 : 0
אתלטיקו מדריד ב'
18:00
טלבארה דה לה ריינה
0 : 0
אוניון אדארבה
18:00
גוויחואלו
0 : 0
פונטוודרה
18:00
פונפראדינה
0 : 0
סלטה ויגו ב'
מקסיקו - ליגה מקסיקנית - אפרטורה
הסתיים
קרוז אזול
1 : 0
ורה קרוז
הסתיים
קרטארו גאיוס בלאנקוס
1 : 1
פומאס
הסתיים
מונטריי
2 : 0
טיגרס
הסתיים
לאון
0 : 2
צ'יבאס גוואדלחרה
הסתיים
נסאקסה
1 : 2
מונארקאס מורליה
20:00
דפורטיבו טולוקה
0 : 0
טיחואנה
סרביה - ליגה סרבית ראשונה
14:00
זמון
0 : 0
מאצ'בה סאבאץ'
14:00
ז'אבור
0 : 0
פרטיזן בלגרד
18:00
ספארטק סובוטיצ'ה
0 : 0
בוראק
גרמניה - גרמניה - ליגה אזורית צפון
15:00
טי אס וי האבלס
0 : 0
ב.ס.וו רדן
16:00
דרוכטרסן/אסל
0 : 0
הילדסהיים
גרמניה - אזורית מערב
15:00
בונר
0 : 0
וופרטאל
גרמניה - אזורית, צפון מזרח
14:30
צ'מי לייפציג
0 : 0
אוברלאסיץ נויגרסדורף
14:30
ברלין אנקראספור
0 : 0
הרטה ברלין ב'
14:30
בי אפ סי דינאמו
0 : 0
לייפציג
14:30
אאורבאך
0 : 0
לוקנוואלדה
14:30
בודיסה באוטזן
0 : 0
וואקר נורדהאוסן
14:30
נאוסטרליץ
0 : 0
אלטגליניקה
בוליביה - ליגה בוליביאנית - קלאוסורה
הסתיים
נסיונל פוטוסי
2 : 0
קלאב פטרולרו
21:00
דה סטרונגסט
0 : 0
אוריינטה פטרולרו
23:15
סאן חוסה
0 : 0
גואבירה
נורבגיה - ליגה נורבגית
19:00
סטאבק
0 : 0
סוגנדאל
19:00
סטרומסגודסט
0 : 0
בראן
19:00
טרומסו
0 : 0
האוגסונד
19:00
ולרנגה
0 : 0
אוד גרינלנד
19:00
כריסטיאנסונד
0 : 0
סנדפיורד
19:00
לילסטרום
0 : 0
מולדה
19:00
רוזנבורג
0 : 0
ויקינג
19:00
סרפסבורג
0 : 0
אלסונד
בלגיה - ליגה בלגית שנייה, סיבוב שני
17:00
אוניון סט. גילואה
0 : 0
טוביזה
ספרד - ליגה ספרדית שלישית, בית ד'
18'
לורקה דפורטיבה
1 : 0
לאס פלמאס ב'
12:30
בטיס ב'
0 : 0
מורטאיה
13:00
אסייה
0 : 0
סן פרננדו
13:00
מלייה
0 : 0
מרידה
18:00
ליננסה
0 : 0
גראנדה ב'
18:00
אל אחידו 2012
0 : 0
קורדובה ב'
18:00
רקראטיבו הואלבה
0 : 0
מרבלה
18:00
בדחוז
0 : 0
קרטחנה
18:30
מורסיה
0 : 0
וילהנובנסה
18:30
אקסטרמדורה
0 : 0
מורסיה
קולומביה - קולמביאנית שנייה, פלייאוף
22:15
לנארוס
0 : 0
ריאל קרטחנה
נורבגיה - נורבגיה - פלייאוף עלייה
15:00
מיונדאלן
0 : 0
רנהיים
דנמרק - ליגה דנית שנייה
14:30
פרמאד אמאגר
0 : 0
ויילה
15:30
ניקובינג
0 : 0
קוג
15:30
דיסטד
0 : 0
רוסקילדה
15:30
אסביירג
0 : 0
ברבראנד
15:30
ויבורג
0 : 0
וונדסיסל הורינג
15:30
פרדריקיה
0 : 0
סקיבה
פרגוואי - קלאוסרה
הסתיים
דפורטיבו קפיאטה
0 : 1
אינדפנדיינטה
23:00
אולימפיה אסונסיון
0 : 0
ספורטיבו טרינידנסה
בוסניה הרצגובינה - פרמייר ליג
17:00
שירוקי ברייג'
0 : 0
ג.ו.ס.ק גבלה
19:00
בוראץ
0 : 0
ז'לז'ניצאר
פולין - ליגת המשנה
13:00
גורניק לצ'נה
0 : 0
אודרה אופולה
18:45
מידז' לגניצה
0 : 0
ראקוב
רוסיה - שלישית. דרום
13:00
קובאן קראסנודר ב'
0 : 0
דרוזבה
14:00
טורפדו ארמביר
0 : 0
חאיקה
מקדוניה - ליגת העל
14:00
שקנדיה
0 : 0
אף. קיי. סקופיה
14:00
אקדמי פאנדב
0 : 0
רבוטניצקי
14:00
קורצו
0 : 0
רנובה
14:00
פודבה ג'וניור
0 : 0
סילקס
19:00
ורדר סקופיה
0 : 0
פליסטר
סן מרינו - צ'מפיונטו
16:00
טרה פיורי
0 : 0
פנארוסה
16:00
אס פי ליברטס
0 : 0
דומאגנאנו
16:00
יובנס/דוגאנה
0 : 0
קאילונגו
גולל מטה

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

לוח שידורים

יום ראשון 00:15

סן מרטין סן חואן

סן לורנצו

ספורט3
יום ראשון 04:00

דאלאס מאבריקס

מילווקי באקס

ספורט 5
יום ראשון 13:00

מלאגה

דפורטיבו לה קורוניה

ONE
יום ראשון 13:30

קרוטונה

גנואה

ספורט 5
יום ראשון 13:30

באסקט קלאב אנדורה

אוניקאחה מלאגה

ספורט3
יום ראשון 14:30

אינגולשטאדט

פורטונה דיסלדורף

ספורט4
יום ראשון 15:15

לידס

מידלסברו

ספורט 1
יום ראשון 15:30

זוולה

פ.ס.וו. איינדהובן

ספורט3
יום ראשון 16:00

בנבנטו

ססואולו

ספורט 5+
יום ראשון 16:00

טורינו

קייבו

ספורט 5+
יום ראשון 16:00

אודינזה

קליארי

ספורט 5+
יום ראשון 16:00

סמפדוריה

יובנטוס

ספורט 5+
יום ראשון 16:00

ספאל

פיורנטינה

ספורט4
יום ראשון 16:30

שאלקה 04

המבורג

ספורט 2
יום ראשון 17:15

אספניול

ולנסיה

ONE
יום ראשון 18:00

ווטפורד

ווסטהאם

ספורט 1
יום ראשון 18:00

פיק שגד

ברצלונה

ספורט3
יום ראשון 18:30

הפועל גלבוע/גליל

הפועל אילת

ספורט 5+
יום ראשון 19:00

בני הרצליה

הפועל ירושלים

ספורט 5+
יום ראשון 19:00

ורדר ברמן

האנובר 96

ספורט 2
יום ראשון 19:30

לאס פלמאס

לבאנטה

ONE
יום ראשון 19:30

פנאתינאיקוס

א.א.ק. אתונה

ספורט4
יום ראשון 19:30

ברצלונה

ולנסיה

ספורט3
יום ראשון 20:00

גרגור דימיטרוב

דייויד גופין

ספורט 1
יום ראשון 21:00

הפועל תל אביב

מכבי חיפה

ספורט 5
יום ראשון 21:00

פלמנגו

קורינתיאנס

ספורט 2
יום ראשון 21:05

עירוני נס ציונה

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום ראשון 21:45

אתלטיק בילבאו

ויאריאל

ONE
יום ראשון 21:45

אינטר

אטאלנטה

ספורט4
יום ראשון 22:00

בורדו

מארסיי

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 22:30

טורונטו ראפטורס

וושינגטון וויזארדס

ספורט 5
יום ראשון 23:25

דנבר ברונקוס

סינסינטי בנגלס

ספורט 5+ לייב
יום שני 00:15

בוקה ג'וניורס

ראסינג קלאב

ספורט 1
יום שני 01:00

ברוקלין נטס

גולדן סטייט ווריירס

ספורט 5
יום שני 03:30

דאלאס קאובויס

פילדלפיה איגלס

ספורט 5
יום שני 04:30

לוס אנג'לס לייקרס

דנבר נאגטס

ספורט 5+ לייב
יום שני 21:30

דינמו דרזדן

קייזרסלאוטרן

ספורט3
יום שני 21:45

ורונה

בולוניה

ספורט 2
יום שני 22:00

ברייטון

סטוק

ספורט 1
יום שני 22:00

אייבר

בטיס

ONE
יום שלישי 03:30

סיאטל סיהוקס

אטלנטה פלקונס

FOX SPORT
יום שלישי 21:45

בורוסיה דורטמונד

טוטנהאם

ספורט 1
יום רביעי 21:45

באזל

מנצ'סטר יונייטד

ספורט 1
יום חמישי 18:00

לוקומוטיב אסטנה

ויאריאל

ספורט3
יום חמישי 20:00

לוגאנו

הפועל באר שבע

ספורט 2
יום חמישי 20:00

ויקטוריה פלזן

סטיאווה בוקרשט

ספורט4
יום חמישי 20:00

פ.צ. קלן

ארסנל

ספורט3
יום חמישי 22:05

מכבי תל אביב

סלביה פראג

ספורט 1

 

 

יום חמישי 22:05

בראגה

הופנהיים

ספורט 2
יום חמישי 22:05

מילאן

אוסטריה וינה

ספורט3
יום שישי 01:45

פלמנגו

ג'וניור

ספורט 2
יום שישי 03:30

וושינגטון רדסקינס

ניו יורק ג'איינטס

FOX SPORT

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז
מספר מחזור: 174601
אנגליה - פרמייר ליג
1 הסתיים
קריסטל פאלאס
2 : 2
אברטון
X
2 19/11 18:00
ווטפורד
0 : 0
ווסטהאם
ספרד - לה ליגה
3 הסתיים
אתלטיקו מדריד
0 : 0
ריאל מדריד
X
4 19/11 13:00
מלאגה
0 : 0
דפורטיבו לה קורוניה
5 19/11 17:15
אספניול
0 : 0
ולנסיה
6 19/11 19:30
לאס פלמאס
0 : 0
לבאנטה
7 19/11 21:45
אתלטיק בילבאו
0 : 0
ויאריאל
איטליה - סרייה א'
8 הסתיים
רומא
2 : 1
לאציו
1
9 19/11 13:30
קרוטונה
0 : 0
גנואה
גרמניה - בונדסליגה
10 הסתיים
באייר לברקוזן
2 : 2
רדבול לייפציג
X
11 הסתיים
הופנהיים
1 : 1
איינטרכט פרנקפורט
X
12 הסתיים
הרטה ברלין
2 : 4
בורוסיה מנשנגלדבאך
2
13 19/11 19:00
ורדר ברמן
0 : 0
האנובר 96
צרפת - ליגה צרפתית
14 הסתיים
גנגאן
1 : 1
אנז'ר
X
15 הסתיים
שטרסבורג
2 : 1
ראן
1
16 19/11 16:00
קון
0 : 0
ניס