עם הסוכן הכי טוב בעולם

נואל פליקס שנחשב לאכזבה עצומה אשתקד בנוקיה, סיכם בהפועל ירושלים. נבאן ספאחיה: "רושלים תהנה ממנו". כץ מבעלי מכבי ת"א: " אין ספק שיש לו כדורסל אחרת לא היו מביאים אותו"

יום חמישי 20 דצמבר 2007
שלמה חסיד
 בעקבות ההסכם של נואל פליקס בהפועל ירושליים הורמו כמה גבות באזור היכל נוקייה.  פליקס זכור כאחד הנפילות המרשימות ביותר של האימפריה הצהובה, ולא ברור כיצד מצא את הדרך מהקצה של הקצה של הספסל הצהוב (הוא לא שיחק גם במשחקי הליגה הישראלית), היישר לזרועותיה של הטוענת השנייה לכתר, הפועל ירושלים שרוצה העונה 3 תארים.

מאמן מכבי תל אביב לשעבר , נבאן ספאחיה, שהביא נואל פילקיס בשנה שעברה למכבי אמר היום :"אני מאוד שמח בשביל נואל.  הוא בחור מצוין ומקצוען שלוקח את העניינים ברצינות. בירושלים תהיה לו אפשרות לשחק בעמדה הטבעית שלו , עמדה מספר 5, וביחד עם ג'ימי ארנולד נראה לי שזה יצליח, הפועל י-ם תהנה ממנו".

רענן כץ מבעלי מכבי, התייחס לצירופו של פליקס לאדומים ממלחה: "נואל הגיעו אלינו כבחור צעיר וזו הייתה השנה הראשונה שלו מחוץ לארה"ב. זו  הייתה בשבילו תקופת מעבר במכבי בסיום השושולת של פארקר באסטון וכו'. הוא עשה את כל המאמצים,  התנהג יפה ועשה את המוטל עליו כשהיה צריך. אין ספק שיש לו כדורסל, אחרת לא היו מביאים אותו.  אולי עכשיו הפוטנציאל ייצא ממנו בהפועל י-ם או בשלב מאוחר יותר בקריירה. עשינו ניסיון וזה לא הלך  ואולי בקבוצה אחרת יהיה לו יותר קל".

ומה אומרים האוהדים? דני לבנוני אוהד מכבי : "לפליקס יש את הסוכן הכי טוב בעולם, אם אחרי נפילה כל כך מהדהדת במדי מכבי, הוא מוצא לו חוזה בהפועל ירושלים ברבע מליון דולר , זאת עבודה מצוינת של סוכן. דן שמיר ממשיך עם השטויות שלו , חשבתי שהוא המאמן הבא של מכבי ת"א, אך כנראה שזה גדול עליו ולא ברור איך ההנהלה של י-ם נותן לו לטעות כך. אין ספק שהוא מוסיף להם כוח ובריונות אבל את זה ארז מרקוביץ' יכל להביא. אמנם הוא יותר חזק ממרקוביץ', אך זאת עדיין החלטה תמוהה".

רמי מנדל פרשן הספורט של עיתון ידיעות י-ם, וחברו של דני קליין: "נואל פליקס הוא הימור הוא יכול להצליח ויכול להכשל. זה שלא הלך לו במכבי, זה עדיין לא אומר שהוא לא טוב להפועל י-ם. סך הכל דן שמיר היה צריך שחקן בעמדה הזאת והוא הביא אותו .י-ם מילאה את הפונקציה הזאת, אנחנו גם לא יודעים למה זה לא הצליח לו במכבי. אני לא זוכר שהוא קיבל שם יותר מדי הזדמנויות להוכיח את עצמו ואולי זאת הייתה אחת הבעיות שלו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק