אם אדבר אני אסתבך

דיוויד בלות'נטל, כמו שאר חבריו במכבי תל אביב, לקח בצורה קשה את משחק ההפסד לוילנה ושלח מסר עמום לגבי מה שקורה בחדרי ההלבשה של הקבוצה בצהוב

יום חמישי 20 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
הרבה גבות הורמו בסיום משחק ההפסד לוילנה. התחושה של ניצחון ראשון אחרי ארבעה מפגשים כבר הייתה באוויר ונראה בשלב מסוים שזו רק שאלה של זמן עד שתשמע שריקת הסיום שתקבע ניצחון של מכבי תל אביב. בפועל, הקבוצה של עודד קטש לא עמדה בלחץ ושלחה את המאמן עם הרבה חומר למחשבה לקראת פגרת חג המולד. 

"שיחקנו מול קבוצה מאומנת היטב", הגיב בסיום עודד קטש, "ניסינו למנוע מהם חלק מהדברים, אבל פשוט לא הצלחנו. שיחקנו טוב כמו במשחקים האחרונים, אבל וילנה היא קבוצה מאוד מאומנת. הליטאים משחקים כקבוצה עם עקרונות. זו הקבוצה הכי מאומנת ביורוליג. ראינו פחות מוילנה את המשחק הרגיל שלהם. הייתה לנו הגנה יחסית טובה וביום סביר יותר של הגארדים שלהם, היינו מנצחים את המשחק". 

מאמן מכבי תל אביב נשאל מדוע הקבוצה לא ביצע עבירה בשניות האחרונות ואמר: "אם היינו עושים עבירה, הרכז שלהם היה הולך לשתי זריקות ולא היתה לנו שום אפשרות להשיג ניצחון. הוא לקח זריקה קשה מאוד בסיום וזה נכנס לו. אם הוא היה מחטיא היה לנו מספיק זמן להשוות". 

יותם הלפרין: "צריך לראות את הוידאו שוב פעם כדי לבחון איך הפסדנו את המשחק בדקות האחרונות. צריך להסיר את הכובע בפני ריטאס. הם שיחקו מדהים כקבוצה. היום הם קבוצה טובה יותר מאיתנו". 

דיוויד בלות'נטל: "זה לא סוף הסיפור, אבל אם אומר את מה שאני חושב אסתבך. מכבי לא תפקדה כמו שהייתה צריכה".  

דרק שארפ: "הם שיחקו חזק וגם אנחנו. לא תפקדנו בדקות האחרונות. עשינו כמה שגיאות בהתקפה ובהגנה. מול קבוצה טובה כמו וילנה אסור לטעות, כי הם ינצלו זאת לטובתם".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק