פאר ולוי אלופי ישראל

בדו קרב בין הטניסאית הבכירה של ישראל לסגניתה, גברה שחר פאר הצעירה על אובזילר הוותיקה 6:3, 1:6, 1:6 וזכתה באליפות ישראל. הראל לוי אלוף ישראל לאחר שניצח את ולצר

יום שישי 21 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
שתי הטניסאיות הבכירות של ישראל - שחר פאר וציפי אובזילר נפגשו היום ברעננה לגמר אליפות ישראל בטניס נשים. אובזילר הוותיקה, שנמצאת בכושר הטוב בקריירה שלה, פתחה מצויין ורמזה אולי על הפתעה גדולה שבדרך, אך פאר הצעירה והאנרגטית השתלטה על המשחק והפכה את התוצאה על מנת לנצח בסיומו של משחק מצויין ולזכות באליפות ישראל.

המדורג 170 בעולם, הראל לוי לא התקשה לנצח את דקל ולצר, לאחר שגבר עליו בשתי מערכות 0:6, 1:6 וניצל עד תום את העדרותו של המחבט מספר 1 של ישראל, דודי סלע כדי לזכות באליפות.

מהלך המשחק

ציפי אובזילר פתחה מצויין כשפאר מתקשה להיכנס למשחק והטניסאית הוותיקה ניצלה זאת על מנת לנצח 3:6 את המערכה הראשונה.

הטניסאית מספר אחת שלנו התאשתה וחזרה למשחק עם 1:6 קליל במערכה השנייה, מה שהבליט את היתרון האיכותי והפיזי שלה על אובזילר.

המערכה השלישית גם היתה בשליטתה של פאר, אם כי התוצאה הסופית מעט משקרת כייוון שאובזילר נתנה פייט גדול בחלק גדול מהנקודות. בסיום המערכה שוב ניצחה פר בהפרש גדול ובסיכום הכולל 6:3, 1:6 ו-1:6. שחר פאר אלופת ישראל.

ציפי אובזילר סיכמה את ההפסד: "אני חושבת ששחר פשוט העלתה את הרמה בתחילת המערכה השנייה ואני קצת נחלשתי. בסה"כ אני רואה את המשחק הזה בתור משחק הכנה לתחילת העונה ואני מסתכלת על חצי הכוס המלאה".

לגבי המטרות לקראת העונה הבאה אמרה אובזילר: "אנחנו רוצות להישאר בבית העליון עם הנבחרת ואני מאוד שמחה להיות חלק מהנבחרת הזו. במישור האישי אני מקווה להתקדם לאיזור ה-50 בעולם ולנסות להיכנס לאולימפיאדה שזה החלום שלי".

שחר פאר, האלופה, פירגנה ליריבתה: "כל הכבוד לציפי. היא נתנה פייט טוב והיה יותר קשה ממה שהתוצאה מראה. היא התחילה חזק ואחר-כך כנראה קצת התעייפה, מדהים שבחורה בגילה משחקת בצורה כזו והיא עשתה כמה ווינרים מדהימים".

הראל לוי לא יצא מגדרו לאחר ניצחונו הקליל: "אני שמח להגיע ליום האחרון של הטורניר ושהכל יסתיים טוב, לדקל היה יום רע ולכן היה לי יותר קל לנצח, אך אני מכיר את זה טוב וגם לי היו ימים כאלה בעבר, מקווה לנצל את המומנטום מהטורניר להמשך שנה טובה יותר".

המפסיד בגמר, דקל ולצר סיכם: "נכון שהיה לי שבוע טוב, אך הוא הסתיים לו טוב מבחינתי בגמר.אנסה בתחילת השנה הבאה להציג טניס טוב יותר ולהתקדם".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק