2

אולי היום ירושלים תנצח בחוץ?

יום ב' הדליל במשחקים מספק לנו את ליגת ווינר בכדורסל בו ירושלים חייבת לנצח אם רוצה להגיע לפיינל פור, הפועל פ"ת רוצה לחזור אל מסלול הניצחונות ודרבי חם מהליגה הגרמנית השניה. שיהיה בהצלחה

יום שני 07 אפריל 2008
מערכת TELESSORT
משחק מספר 65: עירוני ראשל"צ - הפועל פ&qŵot;ת 

הפועל פ"ת יוצאת למשחק החוץ בראשון לציון כשהיא מצויה במשבר, לאחר הדחה מגביע המדינה על ידי בית"ר שימשון ת"א ושלושה משחקי ליגה ללא ניצחון.

מנגד, עירוני ראשון לציון ניצחה בפעם האחרונה לפני יותר מחודө בגביע המדינה וניצחון הליגה האחרון היה לפני כשלושה חודשים. אך למרות זאת, לראשון לציון הפסד ביתי אחד בלבד, דווקא בחודש שעבר מול הפועל פ"ת

הפועל פ"ת כובשת שער אחד בלבד בשלושת משחקיה האחרונים ומסיימת בשבוע שעבר בתיקו מאופס בב"ש. רߐשון לציון, סיימה בתיקו בשלושה מתוך ארבעת משחקיה האחרונים.

ההימור: X ביחס 2.65


משחק 73: הפועל גלבוע\עפולה (+3) - הפועל ירושלים

הפועל ירושלים כמעט ולא מנצחת העונה במשחקי החוץ בכӜ המסגרות. בליגה, בגביע יול"ב ובגביע המדינה. אך ניצחון בחוץ זוהי לא משימה בלתי אפשרית, כיוון שאין לדעת איזו הפועל ירושלים נראה. האם את הפועל ירושלים של הניצחונות על מכבי ת"א ובני השרון או את הפועל ירושלים שהפסידה במלחה בשבוע שעבר לאליצור אשקۜון.

בעקבות תוצאות משחקי יום ראשון יודעת הפועל ירושלים שעליה לנצח על מנת להעפיל לפיינל פור שם סיכוייה לזכיה הם סבירים ביותר. הפועל ירושלים יודעת שהיא מוכרחה לנצח את המשחק והניסיון יעשה את שלו.

ההימור: 2 ביחס 1.8
Ċ


משחק 76: פ.צ קלן - בורוסיה מינשנגדלבאך

כידוע, לדרבי חוקים משלו וכל תוצאה היא אפשרית. משחק הדרבי הקודם בין הקבוצות היה חם מהרגיל והסתיים בתיקו 2 לאחר שקלן הפכה את התוצאה ומינשנגלבאך הצליחה להשוות, והכל בӪוך 10 דקות של משחק.

מדובר בקרב צמרת כשבורוסיה היא מוליכת הליגה הגרמנית השניה עם 51 נקודות וקלן במקום הרביעי עם 45, שש נקודות הפרש.

הפסדה הביתי האחרון של קלן היה בסוף חודש ספטמבר, לפני כחצי שנה, בעוד בורוסיה בשלושת משחקיה האחרונים̠מתקשה לכבוש ומסיימת עם שער למשחק.

אמנם לדרבי חוקים משלו, אך נראה כי הפעם ידה של קלן תיהיה על העליונה
ההימור: 1. היחס: 2.00

תגובות

טלספורט בפייסבוק