הסיטי בעקבות רונאלדיניו

אחיו וסוכנו של רונאלדיניו, נכח אתמול במשחקה של הסיטי מול צ'לסי והדיווחים באנגליה קושרים את רונאלדיניו עם מעבר אפשרי לקבוצתו של אריקסון בעונה הבאה. גרנט אינו מעוניין בברזילאי

יום שני 07 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 אחרי אין סוף ספקולציות ושמועות עכשיו זה כבר ברור. רונאלדיניו, הכוכב הכי גדול של ברצלונה בחמש השנים האחרונות, יעזוב אותה בתום העונה והצעות לשחקן לא חסרות.
̍
שמו של השחקן קושר עם מעבר אפשרי לצ'לסי ובמיוחד למילאן, אולם היום נוספה עוד קבוצה למירוץ אחרי הברזילאי.

אחיו וסוכנו של השחקן, רוברטו אסיס, נכח אתמול במשחק של מנצ'סטר סיטי נגד צ'לסי ולפי הדיווחים בתקשורת האנגלית, קבוצתו של סוון גוראן ארߙקסון תנסה לרכוש אותו בקיץ הקרוב.

יחד עם אסיס נכח באיצטדיונה של הסיטי גם הסוכן הישראלי פיני זהבי, שאחראי לכמה העברות ענק באנגליה.

סיטי תהיה מוכנה להשוות את שכרו של רונאלדיניו בברצלונה, שעומד על לא פחות מ-100 אלף יורו בשבוע, אולם עדיין לא ברור אם השחקן יסכים לעבור לקבוצה שממוקמת רק במקום התשיעי באנגליה, וכנראה תשחק באינטרטוטו בעונה הבאה.

מאמנה של מנצ'סטר סיטי, השבדי סוון גוראן אריקסון, שנחשב לחבר קרוב של פיני זהבי הביע תקווה שהמהלך ייצא לפועל ואמר היום לתקשורת האנגלית: Ȧquot;אני מקווה מאוד שזה נכון. אני כמובן שהייתי שמח לקבל את רונאלדיניו בקבוצה שלי אבל אני לא יודע אם הוא יסכים לשחק באינטרנטוטו בעונה הבאה".

מה שכעת כבר ברור זה שצ'לסי לא תקלוט את השחקן, שהיה מועמד אליה מזה זמן רב ואחיו אף נפגש עם מנכ&quoʹ;ל צ'לסי פיטר קניון וניהל איתו מו"מ מתקדם.

הסיבה היה שאברהם גרנט, המנג'ר הישראלי של צ'לסי הודיע כבר כי הוא אינו מעוניין בברזילאי ולטענתו רונאלדיניו אינו מתאים לסיגנון המשחק של צ'לסי.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק