מזרחי לא הצליח לנצח בדרבי

קפריסאית: קבוצתו של יוסי מזרחי, אפולון לימאסול נפרדה הערב בתיקו 0:0 בדרבי מול AEL לימאסול. מחר תשחק לארנקה וקלינגר מול אריס לימאסו. בלגית: תבוסה לגנט ו-ורמוט

שבת 22 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
הערב נערך דרבי בקפריסין, בין אפולון לימאסול ויוסי מזרחי לבין AEL לימאסול. שתי הקבוצות בדרבי החם נפרדו בתיקו 0:0 ללא שערים במסגרת המחזור ה-14. 

יוסי מזרחי וקבוצתו רצו לחזור ולנצח לאחר התיקו גם בשבוע שעבר בחוץ, אולם כנראה שלדרבי יש חוקים משלו. למרות התיקו נותרת אפולון במקום השלישי בטבלה עם 24 נקודות מרחק של 7 נקודות מהמקום הראשון, שבו מדורגת פאמגוסטה. 

מחר יושלם המחזור (ראשון) תשחק קבוצתו של ניר קלינגר, לארנקה במשחק חוץ מול אריס לימאסו.

בלגית: תבוסה לורמוט וגנט

הערב נערך המחזור ה-17 בליגה הבלגית, קבוצתו של גילי ורמוט גנט הובסה בבית 4:2 על ידי דנדר. 

גנט הגיעה למשחק הערב באופוריה, לאחר התקופה המצויינת בארבעת המשחקים האחרונים, הגיע הנפילה הערב. 

ההתפרקות החלה ב-20 דקות הראשונות, כאשר דה פאבר שלח את השער הראשון פנימה. בדקה ה-19 הגיע השניי כאשר סיילה החל את החגיגה הפרטית עליה ידובר בהמשך. 

במחצית השנייה סיילה השלים את השלישי, והשני האישי שלו, כאשר שלח פצצה מהאויר לפינה השמאלית. ההתפרקות של גנט הושלמה כאשר סיילה לא עצר וכבש את השלושער בדקה ה-65.גנט ניסתה והשיגה רק שני שערים פולי בפנדלים בדקה ה-40, ובכניסה של ורמוט (72) השלים מאריץ' את השני. 

בעקבות ההפסד נותרת זמנית גנט במקום החמישי בטבלה עם 27 נקודות. מחר (ראשון) יערך הדרבי הישראלי בין סלים טועמה וליאז' ואליניב ברדה וגנק.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק