יור מכבי תא הבא: בושינסקי

אביב בושינסקי צפוי להתמנות בימים הקרובים ליו"ר המועדון, זאת אחרי שיוקם דירקטוריון לקבוצה. בנוסף למאיר שמיר ועוזי שעיה יצטרף לצוות הניהול שחקן עבר של הקבוצה מטעם אגודת מכבי ת"א

יום ראשון 23 דצמבר 2007
אשר גולדברג
אביב בושינסקי, נציגו של הבעלים החדש במכבי תל אביב אלכסנדר שנידר, צפוי להתמנות תוך מספר ימים ליו"ר מכבי תל אביב. מינויו של בושינסקי צפוי להיות מאושר אחרי שיורכב בקבוצה דירקטוריון בין חמישה או שישה חברים. מי שצפויים לקחת חלק בניהול בנוסף לבושינסקי הם מאיר שמיר, עוזי שעיה ונציג של אגודת מכבי תל אביב, שתמנה כדורגלן עבר מטעמה. 

אלדד בוקשפן, י"ור אגודת מכבי תל אביב הכללית ומי ששימש בעבר כיו"ר מחלקת הכדורגל, ויתר על תפקיד בדירקטוריון, בטענה שהוא מעדיף להכניס אנשים צעירים ודומיננטיים יותר למערכת.

גם בצד המקצועי מתחילים לדבר על שינויים, כשמנג'ר מכבי תל אביב, אבי נימני והמנג'ר המקצועי של בית"ר ירושלים גיורא שפיגל, צפויים להיפגש מחר לדיון בנושא המעבר של הבלם תומר בן יוסף לקרית שלום.

בשיחות מקדימות שקיימו המנכ"ל של מכבי תל אביב, עוזי שעייה ויו"ר בית"ר ירושלים אלי ארזי בנושא, הובהר לאנשי מכבי תל אביב שיש על מה לדבר. ההחלטה הסופית היא של גיורא שפיגל ויצחק שום.

במכבי תל אביב מוכנים להשקיע סכום של 1.5 מיליון שקלים עבור השיחרור של בן יוסף מבית"ר ירושלים והשכר שלו עד תום העונה הנוכחית. בקבוצה מאמינים שבן יוסף ישדרג מקצועית את המערך האחורי, שיזכה בתוך מספר שבועות לתיגבור נוסף על ידי חזרתו מפציעה של אבי יחיאל.

גורם בבית"ר ירושלים אמר הערב: "שפיגל ושום ימתינו להתפתחויות בנושא יואב זיו, שאמור לעבור לפ.צ קופנהאגן או פ.צ ברוז' אבל הנטייה היא לתת לבן יוסף לעזוב, אחרי שלא שיחק כמעט העונה והפך לבלם המחליף של שמעון גרשון ואריק בנאדו".

מחר (ראשון) ימשיכו הפגישות בין אביב בושינסקי, מאיר שמיר ועוזי שעייה בנושא איוש תפקידים במכבי תל אביב, בנושא דובר הקבוצה, מערך שיווק והצוות שיוביל את המועדון.

בקבוצה ממתינים להחלטה של אבי נימני בנושא שני זרים חדשים. לנימני כאמור יש לפחות שבעה מועמדים לעמדות: הגנה, קישור אחורי והתקפה. ההמתנה היא לקשר הצרפתי, רודי חדד ישלים את הליך ההתאזרחות שלו.

צילום: ניר קידר

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק