מקווה שעודד לא יתייאש

דורון שפר וקבוצתו הפועל גליל עליון, יתארחו הערב בהיכל נוקיה ויפגשו את מכבי ת"א של עודד קטש. שפר על קטש: "מקווה שהוא ייצא מחוזק מהמצב שלו"

יום ראשון 23 דצמבר 2007
שלמה חסיד

המפגש המסקרן הערב בין דורון שפר לעודד קטש, יעמוד במרכז משחקי הגביע  שייערכו הערב. הבוקר, ביקשנו את התייחסותו של שפר למה שעובר על קטש במכבי העונה.

שפר אמר: "אני מבין מה עובר על עודד, זו סיטואציה לא פשוטה, מאוד קל ליפול ממנה לכעסים ודברים לא טובים, אני מקווה שזה לא המצב של עודד ושהוא יידע קודם כל לשמור על האישיות שלו, לא לכעוס ולא להתרגז".

"זו סיטואציה מאוד קשה, אני מקווה שהוא לא יתייאש, אני מקווה שהוא יידע לצאת מהעניין הזה מחוזק ודווקא סיטואציות כאלה יכולות לחשל ולבנות את האישיות. מבחינת כדורסל, היות ולעודד יש את כל מה שצריך כדי להצליח, לפעמים גם זה לא מספיק אבל אני מאחל לו מכל הלב, שהוא יצליח בג'וב בטובעני שהוא לקח על עצמו".

חיים אוחיון, מבעלי הגליל, שהימר שנה שעברה על קטש כמאמן: "עודד הוא מאמן גדול, עודד יצליח במכבי ויעשה עונה מצויינת, מעבר לזה אני לא רוצה לדבר לפני המשחק נגדו, דברו איתי אחרי המשחק".

במכבי מנסים להתאושש מהטראומה שאחרי ההפסד הרביעי ברציפות לריטאס וילנה, שהפכה למנחוסית הרישמית של הצהובים.

כוכב הקבוצה הוליס פרייס, אמר ל-telesport: "היכל נוקיה הוא מקום שמאוד מאוד כיף לשחק בו כדורסל, עם המון קהל, התלהבות ואנרגיות, אם בעתיד מכבי תרצה אותי, אחשוב על כך בחיוב, בנתיים זה לא על הפרק וטוב לי בוילנה"

יש לציין שבמכבי בדר"כ חושבים לצרף שחקנים ומאמנים שמנצחים אותם ולא נופתע לראות את פרייס מככב בהיכל בעונה הבאה במדים הצהובים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק