אנחנו פשוט נראים לא טוב

גביע המדינה: גם לאחר הניצחון המינמלי 81:90 מול גליל עליון, עודד קטש לא נראה שבע רצון מהיכולת שמציגה מכבי ת"א: אין לי הסברים ליכולת הזו. פרנקו: חייבים לשפר את האגרסיביות

יום ראשון 23 דצמבר 2007
שלמה חסיד

 לגביע יש חוקים משלו? לא לגבי מכבי תל אביב, אשר ממשיכה לאכזב את אוהדיה עם משחק חלש וניצחון בקושי  81:90 מול גליל עליון. מה יהיה בכפר בלום? לא בטוח שזה יספיק לגומלין בעוד שבועיים.

עודד קטש, מאמן מכבי תל אביב התייחס למשחק בסיום: "שתי המחציות בהגנה לא היו טובות. זה בעיה שלא באים להיות מוכנים, היה אפשר לראות לפי סגנון השמירה שלנו. דיברנו על זה בחדר ההלבשה, עלינו לא אגרסיביים.

"חצי שני גליל עלו מאוד אגרסייבים, הלכנו אחורה ולא הוצאנו לפועל שום דבר שדומה לכדורסל. אין לי הסברים ליכולת הזו, אנחנו מצידנו מנסים לעשות את העבודה. אני הולך הביתה וחושב מה צריך לעשות. שיחקנו לא טוב, ככה אנחנו נראים. אנחנו במצב שלנו לא יכולים לזלזל בשום קבוצה, אפילו לריטאס הפסדנו, לא נוכל לזלזל בגליל".

לקראת הפגרה: "יש כמה ימים חופש, צריכים להרגע ולחשוב. אני מאוד מקווה ומעריך שכל מיני גורמים ירצו לדעת מה קורה, נעשה חושבים. אולי נעשה שינויים, אבל זה לא עומד כרגע על הפרק. כל הגורמים במערכת יצטרכו לשבת ולקבל החלטות. זה מה שקורה שלא באים עם מלוא הרצינות".

דני פרנקו, מאמנה החדש של הגליל: "הקבוצה כאן מאוד נחמדה, מאוד סימפטיים, וגם מאוד נחמדים על המשחק. זה לא יעזור אם אני אוהב אותם, מכבי מענישה כאן. 

החצי הראשון מכבי ניצלה את איבודי הכדור שלנו. אנחנו חייבים לשפר את האגרסיביות שלנו. בחצי השני שיחקנו קצת יותר טוב, אבל נצטרך להשתפר ולחפש את החיבור והביטחון"

על הכושר של מכבי התייחס פרנקו: "מכבי לא הייתה רחוקה מלהגיע לפיינל פור, מכבי קבוצה מספיק טובה. החבר'ה שלנו נלחמו, אבל רק אם מלחמה ולב ורצון לא מספיק, צריך לשחק כדורסל יותר טוב".

רובי בלינקו, מאמן רמת גן: "ידענו שחולון אחרי המשחק נפל שלהם בראשון, יגיעו ויתפוצצו. מאידך אחרי הניצחון מול הפועל ירושלים, כל השבוע התעסקתי להוריד את האנשים לקרקע. מאוד מאוד חששתי ממה שיהיה, לצערי זה מה שקרה.

אני לא חושב שיהיה מומנטום שלילי, אני מאמין בשחקנים ובאנשים. יש ימים מהסוג הזה, החוכמה היא לתקן את הליקויים ולהמשיך הלאה".

מיקי דורסמן, אמר לאחר הניצחון הנהדר: "אני מאוד מקווה שהיתרון יחזיק למשחק הבא. ההגנה עזרה, האחריות בהתקפה. עשינו את כל מה שצריך לעשות בצורה הדוקה ומסודרת. ניסינו לדבר עם האוהדים, חילקנו פליירים. דיברנו עם האיגוד והמנהלת, צריך שיהיו אנשים בתוך היציעים ולהשגיח עליהם. יש לנו קהל גדול מאוד, ורוצה לחזור מאוד".

אבנר יאור: "זה מחצית, אני לא יודע אם ההפרש יספיק. שיחקנו כדורסל יותר טוב היום, שיחקנו עם נחישות יותר מאמץ. החבר'ה היו יותר חדים, זה היה חשוב. לנושא ההובלה יש לכולם חלק, יש שחקני פנים טובים, שחקני חוץ מצויינים. הקבוצה הזו, זו מה שהיא".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק