טועמה ניצח בדרבי

בלגית: סלים טועמה עלה לשחק בדקה ה-51 במדי ליאז' שניצחה 1:3 את ברדה וגנק. הולנדית: הפסד למגרלשווילי ו-ויטסה. קפריסאית: ניצחון לקלינגר ולרנקה. טורקית: סיבאס העפילה למקום הראשון

יום ראשון 23 דצמבר 2007
אשר גולדברג

משחק ענק הערב היה בליאז' כאשר הדרבי בין טועמה לברדה לא איכזב. ליאז' השיגה ניצחון ענק 1:3 מול גנק ומטפסת בצמרת.

סלים טועמה אומנם נכנס בדקה ה-51, אך היה שותף מלא בניצחון. אליניב ברדה שיחק את מלוא 90 הדקות הערב. השער הראשון היה בדקה ה-19 כאשר דופר כבש ראשון. במחצית השנייה ניצל ויטסל טעות בהגנה וקבע את השני דקה לאחר מכן השער השלישי הגיע כאשר יובאנוביץ' בעט פנימה. פוסן רק ניסה לצמק בדקה ה-68. 

ברדה לא היה חד כמו במשחקים האחרונים, אלא הפעם לא ניצל מצבים. טועמה נכנס כבר במחצית השנייה וניסה לבשל אך ללא הועיל. סטאנדרד ליאז' נמצאת כעת במקום השני עם 37 נקודות. 

הולנדית: הפסד למגרלשווילי וויטסה

חיים מגרלשווילי היה שותף הערב 90 דקות במשחק ההפסד של קבוצתו ויטסה ארנהיים מול ונלו במסגרת המחזור ה-16 בליגה.

ההגנה של ויטסה התפרקה רק במחצית השנייה, כאשר נורדלין אמראבט כבש צמד מצויין תוך 14 דקות (54,68). 

ההסד קטע את התקופה הטובה של ויטסה, שנמשכה בשבועיים האחרונים. במחזור הבא תפגוש ויטסה שוב במשחק חוץ את ברדה. בעקבות ההפסד נמצאת ויטסה במקום ה-12 בטבלה עם 21 נקודות מרחק של 11 נקודות מהמקום הלפני אחרון.

קפריסין: ניצחון נהדר לקלינגר ולרנקה

אמש יוסי מזרחי לא הצליח לנצח בדרבי, אולם הערב ניר קלינגר נתן קצת בונוס למאמנים הישראלים, כאשר קבוצתו לארנקה גברה 2:3 בחוץ על לימאסו. 

את השערים עבור לרנקה כבשו קינגסלי (20,38) שתרם צמד, ואת שער הניצחון כבש ווטר בדקה ה-62. למארחת כבשו פארפס (44) וסטר (56).  

במשחק נוסף גברה המוליכה פאמגוסטה 0:1 על פארלימני, קבוצתו לשעבר של קלינגר. לרנקה כעת מדורגת במקום השישי בטבלה עם 22 נקודות.

טורקית: ניצחון לסיבאספור ללא בלילי

פיני בלילי לא היה שותף הערב בניצחון קבוצותו סיבאספור 0:2 מול גנצ'לבריגי'. כזכור בלילי נפצע ופרק את כתפו במחזור שעבר מול גלאטסריי ובכך סיים למעשה את העונה. 

את השערים לסיבאספור כבשו אילדיס (8, 85) בצמד נהדר. אייהאן הורחק בשורות המארחת בדקה ה-36. 

גלאטסריי סיימה הערב בתיקו במשחק חוץ מול אופטאספור. בעקבות כך העפילה סיבאספור למקום הראשון בטבלה עם 37 נקודות. גלאסטריי נמצאת במקום השלישי עם 36 נקודות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק