למפארד: הרגשתי הקלה

קשר הכחולים, שהבקיע את השער השני לצ'לסי בניצחון על פנרבחצ'ה, הודה בסיום שקבוצתו לא היתה מבריקה ,אבל הוא כבר עם הפנים לליברפול. גרנט: היה משחק עצבני. באבל מליברפול: היה פנדל 100 אחוז

יום רביעי 09 אפריל 2008
נחום דידי

הרבה מתח ירד מצ'לסי ואברם גרנט הלילה, בעקבות הניצחון 0:2 על פנרבחצ'ה, ניצחון שמזמן לבלוז מפגש עם ליברפול בחצי הגמר ליגת האלופות.

"בעקבות הניצחון הרגשתי הקלה",  אמר בסۙום המשחק, פראנק למפארד קשר הכחולים. "פנר היוו משוכה קשה מאוד והיו להם מספר מצבים טובים גם כן. אם להגיד את האמת אנחנו לא שיחקנו כמו שמצפים מאיתנו".

על המפגש הצפוי על ליברפול בחצי הגמר הוסיף הקשר: "היינו שם.Ġאנחנו מכירים אותם והם אותנו. יהיה מאוד חשוב לבוא מרוכזים כמו שבאנו למשחק הערב".

מאמן צ'לסי, אברהם גרנט: "מה שחשוב כמובן זו התוצאה, המטרה שלנו היתה לעלות לחצי הגמר ועשינו את זה. היה משחק עצבני, אבל התגוננו היטב והם לӐ הגיעו ליותר מידי מצבים".

מהצד הטורקי האכזבה היתה כצפוי גדולה. זיקו ההמאמן הברזילאי של הטורקים אמר בסיום: "היינו רוצים להמשיך למוסקבה ואנחנו מצטערים בפני האוהדים שלנו. לא היינו צריכים לתת לבאלאק להבקיע את השער הראשӕן". לגבי השופטים הוסיף המאמן: " אני לא רוצה לשפוט אותם, אך הם יכלו להיות יותר אובייקטיבים."

 "נשתדל להיות טובים יותר בשנה הבאה." אמר הקפטן של פנר אלכס דה סוזה.  "ספגנו שער מוקדם מדߙ ולא היינו צריכים לוותר, אבל זה כבר מאחורינו. יש לנו עכשיו את הקרב על האליפות בטורקיה ונעשה הכל כדי לזכות בה".


התגובות בסיום המשחק בין ליברפול לארסנל בו ניצחה ליברפול 2:4,  היו בעיקר על השיפוט.

ߨאיין באבל, קשרה של ליברפול,  שעמד במרכז הסערה של המשחק הגיב בסיום על הפנדל שהביא את המפנה במשחק של האדומים ואמר: "אין ספק שהיה פנדל, קולו טורה מנע ממני להגיע לכדור וזאת היתה לדעתי החלטה מוצדקת של השופטים".

מנג'ר ארסנל,̠ארסן ונגר אמר בסיום: " אני מאמין לשופטים, אך הם לא היו מרוכזים, למרות זאת, גם אם ההחלטה היתה אחרת, אינני יודע אם זה היה משנה משהו במשחק. לצערי המסע הנפלא הזה נגמר בשבילנו היום."

תגובות

טלספורט בפייסבוק