ברצלונה בחצי הגמר

הקטלאנים לא הציגו משחק גדול, אבל יאיה טורה {43} העלה את ברסה שהשלימה ניצחון כפול על שאלקה הגרמנית לחצי הגמר, שם תפגוש את מנצ'סטר יונייטד וכריסטיאנו רונאלדו

יום רביעי 09 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

את המשחק הערב {רביעי} אוהדי ברצלונה ממש לא ירצו לזכור, אך בשורה התחתונה הקטלאנים השלימו ניצחון כפול על שאלקה שהציגה יכולת טובה מאוד במחצית הראשונה, ותיאלץ להישאר עם המחמאות. בדקה ה-43 יאיה טורה ניצל רצף טעויות קשות בהגנת האורחים בכדי לנגוח את שער הניצחון לזכות פרנק רייקארד וחניכיו. 

בחצי הגמר ברצۜונה ולאונל מסי שיהיה כשיר עד למפגש הראשון בעוד כשבועיים, ייפגשו את הקבוצה הטובה בעולם כיום, מנצ'סטר יונייטד שהשלימה ניצחון כפול על רומא.   


מחצית ראשונה: המזל עם הספרדים

בדקה ה-3&nŢsp;
סמואל אטו פרץ מצוין באגף ימין ושלח מסירה מדויקת לעבר בוז'אן קרקיץ' הצעיר שניסה לבעוט אך פספס את הכדור.

בדקה ה-7 חליל אלטינטופ בעט חזק מ-20 מטרים, וראה את ויקטור ואלדז משמיט את הכדור בהדיפה קטסטרופאלית,&n͢sp;אך מצליח להדוף מן הקו בשנייה האחרונה. 

בדקה ה-12 "המהנדס" הלו הוא אנדרס אינייסטה הכניס כדור גאוני לצ'אבי בין כל הגנת שאלקה. הקשר המציג יכולת כיבוש פנטסטית העונה בעט חזק לפינה, אולם מנואל נויאר הדף ߞצוין.

בדקה ה-21 הרמה לתוך הרחבה הקטלאנית חלפה על פני כל שחקני ברסה, וקווין קוראני פספס בשבריר שנייה את הכדור והחמיץ הזדמנות אדירה לזכות הגרמנים.  

כבר בדקה ה-32 שאלקה נאלצה לבߦע חילוף כפוי, כאשר לבאן קוביאשווילי המצוין נפצע ובמקומו נכנס קרלוס גרוסמולר. 

שאלקה שלטה במשחק, אולם בדקה ה-43 ברצלונה הייתה זו שעלתה ליתרון. בוז'אן קרקיץ' הרים כדור חלש לעבר הרחבה, שפגע בדרך באחד משחקני̠הגנת שאלקה וניתז לעבר המשקוף. הראשון שהסתער לעבר הכדור החוזר מהמשקוף היה יאיה טורה, ומול השער החשוף הקשר הצרפתי כבש בקלילות. 0:1 לברצלונה.

מחצית שנייה: מתכוננים לכריסטיאנו רונאלדו 

בדקה ה-49 בוז'אן קרקיץ' הגיש לתיירי הנרי מסירה על מגש של כסף, והכוכב הצרפתי שלח בעיטה חזקה מעל המשקוף. 

ברסה המשיכה לתקוף, ודקה אחר כך אנדרס אינייטסה בפעולה גאונית חלף על פני שומרו בקלילות וממרחק רב שלח בעיטה חߖקה לעבר הפינה הימינית, אך מנואל נויאר בהצלה אדירה השאיר את שאלקה במשחק. 

בדקה ה-55 שאלקה קיבלה כדור חופשי מסוכן 25 מטרים מן השער, אולם המחליף קרלוס גרוסמולר אפילו לא הצליח למצוא את המסגרת. 
̊
בדקה ה-70 שוב היה זה בוז'אן קרקיץ' הפנטסטי שפרץ באגף ימין ושלח מסירה טובה לסמואל אטו, אך החלוץ הקמרוני במשחק קטסטרופאלי בעט בנגיעה החוצה.

בדקה ה-73 אוהדי ברסה איבדו את השליטה, כשבניגוד גמור למהלך ߔמשחק פרנק רייקארד הוציא את השחקן הטוב על הכר הדשא, בוז'אן קרקיץ', בכדי להכניס את ג'ובאני דוס סנטוס המוכשר גם כן. 

בדקה ה-83 ברסה יכלה לסגור סופית ורשמית את הסיפור כשתיירי הנרי בעוד משחק שירצה לשכוח חטף מצוין את הכדוߨ באגף ומ-16 מטרים במקום לבעוט טיל לעבר השער, הצרפתי חסר הביטחון ניסה למצוא את אטו ואך נכשל. 

ברצלונה: ויקטור ואלדז, ג'יאנלוקה זמברוטה, קרלס פויול, ליליאן תוראם, אריק אבידל, יאיה טורה {רפאל̠מרקז 81}, צ'אבי, אנדרס אינייסטה, סמואל אטו, בוז'אן קרקיץ' {ג'ובאני דוס סנטוס 73}, תיירי הנרי {איידור גודיונסן 91}.

שאלקה: מנואל נויאר, רפיניה {סורן לארסן 77}, מרסלו בורדון, מלאדן קרסטאיץ', הייקו ווסטߨמן, ג'רמיין ג'ונס, פביאן ארנסט, לבאן קוביאשווילי {קרלוס גרוסמולר 32}, חליל אלטינטופ, ג'רלד אסמואה {ויסנטה סאנצ'ז 59}, קווין קוראני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק