מתרחש כאן משהו נפלא

אלכס פרגוסון, מנג'ר היונייטד, הוסיף אחרי הניצחון על רומא: "אנחנו רוצים להופיע מול ברצלונה ול۔וכיח שאנחנו קבוצה מופלאה". גארי נוויל שחזר לשחק: "מקווה לעזור בהמשך". רייקארד: "כקבוצה שאלקה מצוינת"

יום חמישי 10 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
לאחר שהשלימו ניצחון כפול במפגש רבע גמר ליגת האלופות מול רומא, מתפנה מצ'סטר יונייטד והמנג'ר הסקוטי שלה לעבר השלב הבא וליריבה הממתינה שם, ברצלונה שניצחה את שאלקה.

אלכס פרגוסון שיבח את קבוצתו על המשחק ועל כך ש۔קבוצה ממשיכה ברצף ניצחונות מדהים ב"אולד טראפורד" בליגת האלופות (כיום הרצף עומד על 11 משחקים). פרגוסון נשמע מתלהב מקבוצתו כשאמר: "מתרחש משהו מופלא בקבוצה הזו, אנחנו רוצים להופיע ולהגיע לברצלונה ולהוכיח עד כמה אנחנו קבוצה מופלאה". 

את התייחסותו למשחק מול רומא, החל הסקוטי כאשר הוא מפנה אצבע מאשימה לשופטים כשציין:  "לא היה פנדל וזו הייתה טעות לשרוק לזכות רומא לפנדל. ווס בראון ניסה להגיע לכדור. למרות זאת הצלחנו לנצח את אחת הקבוצות הטובות בӐיטליה ובאירופה".

אחד האירועים המרגשים של המשחק התרחש בסביבות הדקה ה- 80 כאשר גארי נוויל, המגן האנגלי הוותיק, נכנס למשחק וערך את הופעתו הראשונה מאז הפציעה במארס 2007. את כניסתו של הקפטן האדום ליווה הקהל במחיאת כۤיים סוערות. בסיום המשחק אמר נוויל: "מרגש היה לשמוע את הקהל, אני מקווה שאוכל להמשיך להשתתף במשחקים נוספים העונה".

מהצד השני, לוצ'יאנו ספלטי, מאמנה של רומא, סיכם את הופעת קבוצתו "שיחקנו היטב, היינו צריכים לנצל את אחד המצבים ואז המשחק היה נראה אחרת לגמרי".

בברצלונה שעברה בקלות את שאלקה לא היו נרגשים יתר על המידה. המאמן פרנק רייקארד: "עברנו שני משחקים ועכשיו יש לנו שני משחקים קשים ומרגשים במיוחד. היה לנו לא קל מול שאߜקה. נכון שאין להם שחקנים טובים ברמה של יחידים, אבל כקבוצה הם מצוינים".

תמונות: רויטרס. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק